לתיק הבריאות שלי

רופא ילדים Online

שלח לחבר

X
רופא ילדים Online
שירות "רופא ילדים Online" – שירות חדש של לאומית המאפשר ללקוחותינו להתייעץ עם רופא ילדים מומחה, מבלי לצאת מהבית, בשעות בהן המרכזים הרפואיים סגורים.
השירות החדש מאפשר לכם לקבל את הטיפול הרפואי הטוב והיסודי ביותר, באופן אישי ובזמינות גבוהה.
שעות פעילות שירות רופא ילדים Online
השירות זמין עבורכם כשהמרכזים הרפואיים סגורים - בערבים, בסופי שבוע ובחגים:
 
  • ימים א'-ה', מהשעה 19:00 בערב ועד 07:00 בבוקר למחרת
  • יום ו' מהשעה 13:00 ועד יום ראשון בשעה 07:00 בבוקר
  • ערבי חג, מהשעה 13:00 ועד 07:00 בבוקר למחרת החג
שירות זה אינו נועד כתחליף לשירותי רפואה דחופה.
יצירת קשר עם שירות רופא ילדים Online
  • ייעוץ רפואי באמצעות שיחת טלפון - ליצירת קשר טלפוני עם שירות רופא ילדים Online יש להתקשר למוקד שירות לקוחות בטלפון 507*. נציג שירות יתאם פגישה, ובשעת התור (תוך כחצי שעה) רופא הילדים יצור עימכם קשר.
  • ייעוץ רפואי באמצעות מכשיר הטייטו – חדש! בדיקה רפואית מקיפה מרחוק באמצעות מכשיר הטייטו. לקוחות שיש ברשותם מכשיר טייטו המאפשר קיום בדיקות רפואיות מונחות על ידי רופא הילדים, יכולים לקבוע פגישת ייעוץ עם הרופא דרך אפליקציית טייטו. בשעת התור הייעודית (תוך כחצי שעה מהפנייה) הרופא ייצור קשר. 
שירות רופא ילדים Online
  • פגישת ייעוץ טלפונית כוללת שיחה עם רופא הילדים, התייעצות ומענה על שאלות, וקבלת הנחיות להמשך טיפול בהתאם לתסמינים המדווחים. 
  • פגישת ייעוץ באמצעות מכשיר טייטו מאפשרת לבצע בדיקה מונחית מקיפה של הילד על ידי הרופא, באמצעות המכשיר. על פי הנחיות הרופא, ההורים יכולים להשתמש באביזרים הנלווים לבדיקת האוזניים והגרון, האזנה לריאות, בטן ולב, מדידת חום וצילום פגעי עור. המידע מועבר באמצעות האפליקציה ישירות לרופא. 
לאחר סיום פגישת הייעוץ (טלפוני או באמצעות מכשיר הטייטו), המידע יוזן על ידי הרופא המטפל בתיק הרפואי של ילדכם בלאומית, ותוכלו לצפות בהפניות, מרשמים וסיכום ביקור באתר לאומית או באפליקציה. 
רכישת מכשיר טייטו 
את מכשיר הטייטו רוכשים דרך שירות תרופות עד הבית, באתר לאומית. מכשיר הטייטו יגיע אליכם תוך 2-5 ימי עבודה, ובעלות דמי משלוח של 9 ₪ בלבד. לחצו על הקישור למידע נוסף אודות מכשיר הטייטו ואפליקציית טייטו, המאפשרים להורים לקיים בדיקות רפואיות המונחות על ידי רופא מכל מקום ובכל זמן, מבלי צורך לצאת מהבית או להגיע למוקד.