לתיק הבריאות שלי

שירות רופא ילדים מהבית

לשתף עם חבר/ה

X

שירות "רופא ילדים Online" של לאומית המאפשר ללקוחותינו להתייעץ עם רופא ילדים מומחה, מבלי לצאת מהבית, בשעות בהן המרכזים הרפואיים סגורים. השירות מאפשר לכם לקבל את הטיפול הרפואי הטוב והיסודי ביותר, באופן אישי ובזמינות גבוהה.

שעות פעילות שירות רופא ילדים Online
השירות זמין עבורכם כשהמרכזים הרפואיים סגורים - בערבים, בסופי שבוע ובחגים:
 • ימים א', ג', ה', מהשעה 19:00 בערב ועד 07:00 בבוקר למחרת
 • ימים ב', ד', מהשעה 17:00 ועד השעה 07:00 בבוקר למחרת
 • יום ו' מהשעה 11:00 ועד יום ראשון בשעה 07:00 בבוקר
 • ערבי חג, מהשעה 11:00 ועד 07:00 בבוקר למחרת החג
שירות זה אינו נועד כתחליף לשירותי רפואה דחופה.
יצירת קשר עם שירות רופא ילדים Online
שירות רופא ילדים Online נעשה על ידי ייעוץ רפואי באמצעות שיחת טלפון, ייעוץ רפואי באמצעות שיחות וידאו או ייעוץ רפואי ובדיקה רפואית מונחת באמצעות מכשיר טייטו. 
 • שירות רופא ילדים Online לייעוץ רפואי באמצעות שיחת טלפון או שיחת וידאו
  תיאום תור וכניסה לשירות רופא ילדים מהבית נעשים דרך אתר לאומית, האפליקציה או מוקד שירות לקוחות, בטלפון 507*. 
  בשיחה עם המוקד, או בכניסה דרך האתר או האפליקציה, תתבקשו למלא טופס, ולהזין אם ברצונכם ייעוץ רפואי באמצעות שיחת טלפון או ייעוץ רפואי באמצעות שיחת וידאו, ולתאם שעה לפגישת הייעוץ. רופא הילדים ייצור עימכם קשר במועד המבוקש (תוך כחצי שעה מהשעה שנקבעה). 
  לחצו על הקישור לזימון תור לשירות רופא ילדים Online
 • ייעוץ רפואי באמצעות מכשיר הטייטו 
  דיקה רפואית מקיפה מרחוק וייעוץ רפואי באמצעות מכשיר טייטו. לקוחות שיש ברשותם מכשיר טייטו, המאפשר קיום בדיקות רפואיות מונחות על ידי רופא הילדים, יכולים לקבוע פגישת ייעוץ עם הרופא דרך אפליקציית טייטו. בשעת התור הייעודית (תוך כחצי שעה מהפנייה) הרופא ייצור קשר. 
שירות רופא ילדים Online
 • פגישת ייעוץ טלפונית או בווידאו כוללות שיחה עם רופא הילדים, התייעצות ומענה על שאלות, וקבלת הנחיות להמשך טיפול בהתאם לתסמינים המדווחים. 
 • פגישת ייעוץ באמצעות מכשיר טייטו מאפשרת לבצע בדיקה מונחית מקיפה של הילד על ידי הרופא, באמצעות המכשיר. על פי הנחיות הרופא, ההורים יכולים להשתמש באביזרים הנלווים לבדיקת האוזניים והגרון, האזנה לריאות, בטן ולב, מדידת חום וצילום פגעי עור. המידע מועבר באמצעות האפליקציה ישירות לרופא. 
לאחר סיום פגישת הייעוץ (טלפוני, בווידאו או באמצעות מכשיר הטייטו), המידע יוזן על ידי הרופא המטפל בתיק הרפואי של ילדכם בלאומית, ותוכלו לצפות בהפניות, מרשמים וסיכום ביקור באתר לאומית או באפליקציה. 
רכישת מכשיר טייטו 
את מכשיר הטייטו רוכשים דרך שירות תרופות עד הבית, באתר לאומית. מכשיר הטייטו יגיע אליכם תוך 2-5 ימי עבודה, ובעלות דמי משלוח של 9 ₪ בלבד. לחצו על הקישור למידע נוסף אודות מכשיר הטייטו ואפליקציית טייטו, המאפשרים להורים לקיים בדיקות רפואיות המונחות על ידי רופא מכל מקום ובכל זמן, מבלי צורך לצאת מהבית או להגיע למוקד.