לתיק הבריאות שלי

תרופות עד הבית

לשתף עם חבר/ה

X
הזמנת תרופות עד הבית – איך זה עובד?
  1. לאחר קבלת המרשם הדיגיטלי מהרופא, יש להיכנס לאזור האישי באתר לאומית או באפליקציה ולהקיש על "תרופות עד הבית". שימו לב, ניתן לפנות לרופא ולבקש חידוש למרשמים עד 3 פעמים בכל רבעון. 
  2. ניתן לעיין במרשמים, לבחור את התרופות ואת המרשמים אותן רוצים לממש עבורכם ועבור ילדכם, ולציין באיזו כמות. 
  3. יש להזין פרטים אישיים, פרטי תשלום (התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי בלבד) ומועד הגעה. חשוב לזכור כי מסירת התרופות תתבצע אך ורק ללקוח או מיופה כוח מטעמו. 
תשאול ויעוץ רוקחי
במהלך ההזמנה של תרופות מרשם וכתנאי לאישורה על ידי בית מרקחת, נדרש לבצע תהליך תשאול וייעוץ רוקח. בעת ביצוע ההזמנה יש לענות על השאלות. באחריות הרוקח להחליט אם נדרשת שיחה טלפונית להשלמת מידע. 
בנוסף, בכל שלב ניתן לקבל ייעוץ רוקחי בשיחת טלפון. הרוקחים שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם ולספק מידע אודות מטרת התרופה, אופן השימוש בה, תופעות לוואי אפשריות ואינטראקציות עם תרופות אחרות.
משלוח תרופות עד הבית 
תרופות המרשם יגיעו עד לביתכם (או לכל כתובת שתבחרו באזור בו ניתן השירות) תוך 48 שעות ובעלות משלוח של 9 ₪ בלבד. 
  • הזמנה שתבוצע עד השעה 16:00 בימים א' - ד', תסופק ביום למחרת (מלבד לישובים מרוחקים). 
  • הזמנות שתתקבלנה לאחר השעה 16:00 או בימי ו' וערבי חג, ייחשבו כאילו התקבלו בשעות פתיחת בית המרקחת המנפק, ביום העסקים הראשון שלאחר קבלת ההזמנה.
  • משלוחים יסופקו בימים א' - ה'.  
  • ניתן לבצע הזמנות טלפוניות באמצעות מוקד שרות הלקוחות.
  • שימו לב! לקוחות לאומית מגיל 65 ומעלה זכאים ל-3 משלוחים חינם בכל חודש קלנדרי. 
שירות "תרופות עד הבית" מבוצע בהתאם לנהלי משרד הבריאות למכירה מקוונת ובאישור הפצת תרופות לפי נוהל 126 ו-128 של משרד הבריאות.. 
שירות "תרופות עד הבית" ניתן בפריסה ארצית. בחלק גדול מן היישובים ניתן גם לבצע הזמנות עבור תרופות ללא מרשם ומוצרי פארם נוספים, שירות זה יורחב בהדרגה לכל הארץ.  
 
יצירת קשר 
מוקד שרות הלקוחות של Bela by BE פעיל בימים א-ה בין השעות 09:00-20:00 וביום ו' בין השעות 09:00-14:00 בטלפון: 1-700-554477