לתיק הבריאות שלי

להיות בריאים עם לאומית

לשתף עם חבר/ה

X
   
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

שירותי רפואה דחופה, כשהמרכז הרפואי סגור

המרכזים הרפואיים של לאומית עומדים לרשותכם במהלך שעות הפעילות. לקבלת טיפול רפואי מחוץ לשעות הפעילות, ניתן לפנות לשירותים המפורטים, או לקבל ייעוץ אחות בטלפון 507*

שירותי רפואה דחופה, כשהמרכז הרפואי סגור
מקרי חירום רפואיים אינם דווקא מתרחשים בשעות הנוחות לנו. לעיתים הילד מתעורר עם כאבים או חום גבוה באמצע הלילה, לפעמים אנחנו נופלים ונחבלים דווקא בשבת או בחג, ולפעמים אנחנו לא זוכרים את מינון התרופות שצריך ליטול וחייבים בדחיפות היוועצות עם אחות, גם בשעות שאינן שעות עבודה. 
בדיוק בגלל רגעים אלו הכנו עבורכם את המידע הבא.

              
מוקד ייעוץ טלפוני 
השירות פועל 24 שעות ביממה, כולל שבתות וחגים, וניתן חינם, ללא עלות. 
על מנת לפנות לייעוץ טלפוני יש להתקשר למוקד שירות לקוחות, בטלפון 1-700-507507, או 507*, וללחוץ על האפשרות של "מוקד ייעוץ רפואי" בנתב השיחות. 
במוקד הייעוץ ניתן לקבל מידע כיצד ניתן לפעול בעת עליית חום, כיצד לפעול במקרים של חבלה, ייעוץ בטרם פניה לחדר מיון/למוקד, ועוד. 
במקרה בו הופניתם למיון או ל-ט.ר.מ, ההפניה תועבר ישירות למוקד אליו בקשתם, ותמתין לכם שם. 
מוקד ייעוץ רפואי חכם 
מערכת חכמה הצוברת ומעבדת מידע משאלון רפואי אותו אתם ממלאים, בשילוב מידע רלוונטי מהתיק הרפואי האישי שלכם, ומייצרת המלצה: האם לגשת למיון, לגשת למוקד חירום, לשוחח עם רופא או להישאר בבית. 
השירות ניתן בימים א'-ה', בין השעות 19:00-23:00, בטלפון 507*. יש ללחוץ "שירות מוקד ייעוץ לרפואה דחופה" בנתב, ולאחר מכן לבחור באפשרות של "שירות דיגיטלי ניסויי הכולל יעוץ על ידי רופא מומחה".
השאלון הרפואי שאתם ממלאים, בתוספת ניתוח המקרה באמצעות הבינה המלאכותית, מועברים לרופא/ה מומחה/ית. הרופא/ה יוצרים איתכם קשר בשיחת וידאו ומייעצים אם לפנות לחדר מיון או להמשיך טיפול אחר.

השירות מיועד לגברים ונשים מגיל 18, ואינו מיועד לילדים, לנשים בהריון, להתייעצות בנושאים כלליים או במקרי חירום. קבלת השירות מותנת בשימוש בטלפון נייד חכם וחיבור לאינטרנט. 
רופא ילדים Online, בשעות הלילה, סופי שבוע וחגים

שירות חדש של לאומית המאפשר ללקוחותינו להתייעץ עם רופא ילדים מומחה, מבלי לצאת מהבית, ולקבל את הטיפול הרפואי הטוב והיסודי ביותר, באופן אישי ובזמינות גבוהה.

השירות זמין עבורכם כשהמרכזים הרפואיים סגורים - בערבים, בסופי שבוע ובחגים: בימים ימים א'-ה', מהשעה 19:00 בערב ועד 07:00 בבוקר למחרת, יום ו' מהשעה 13:00 ועד יום ראשון בשעה 07:00 בבוקר, ערבי חג, מהשעה 13:00 ועד 07:00 בבוקר למחרת החג.

  • ייעוץ רפואי באמצעות שיחת טלפון או שיחת וידאו תיאום תור וכניסה לשירות רופא ילדים Online נעשים דרך אתר לאומית, האפליקציה או מוקד שירות לקוחות, בטלפון 507*. בשיחה עם המוקד, או בכניסה דרך האתר או האפליקציה, תתבקשו למלא טופס, ולהזין אם ברצונכם ייעוץ רפואי באמצעות שיחת טלפון או ייעוץ רפואי באמצעות שיחת וידאו, ולתאם שעה לפגישת הייעוץ. רופא הילדים ייצור עימכם קשר במועד המבוקש (תוך כחצי שעה מהשעה שנקבעה). 
  • ייעוץ רפואי באמצעות מכשיר הטייטו – בדיקה רפואית מקיפה מרחוק באמצעות מכשיר הטייטו. לקוחות שיש ברשותם מכשיר טייטו המאפשר קיום בדיקות רפואיות מונחות על ידי רופא הילדים, יכולים לקבוע פגישת ייעוץ עם הרופא דרך אפליקציית טייטו. בשעת התור הייעודית (תוך כחצי שעה מהפנייה) הרופא ייצור קשר. 
מוקד לילה, מוקד רפואה דחופה 
ניתן לפנות לאחד ממוקדי הלילה של לאומית באופן עצמאי או לאחר קבלת הפניה מרופא.
לחצו לקבלת רשימת מוקדי הלילה (מוקדי רפואה דחופה), ומידע אודות שעות הפעילות.
הפניה כרוכה בתשלום השתתפות עצמאית. אם הפניה נעשתה למוקד ט.ר.מ בגין אחת מסיבות הפטור הנהוגות במיון, לא ישלם השתתפות עצמית. ההשתתפות העצמית בגין פניה למוקד הנה 87 ₪. 
ביקור בית על ידי רופא
ביקורי בית של רופאים יעשו בשעות/ימים בהם המרכזים הרפואיים סגורים, בהתאם לשעות הפעילות. 
השירות של ביקור בית ניתן:
  • בימים א'-ה' בין השעות 19:00 ל- 07:00
  • ביום ו' וערבי חג מהשעה 14:00 ועד 07:00 ביום ראשון/למחרת החג
ניתן להזמין רופא לבית החל מחצי שעה לפני תחילת שעות הפעילות ועד חצי שעה לפני סוף שעות הפעילות. 
להזמנת ביקור בית יש להתקשר לחברת נטלי, בטלפון 1700-505066 או 9101*. 
במקרה של עובדים זרים/תיירים, הזמנת השירות תתבצע רק באמצעות הפניה ממוקד שירות לקוחות לאומית 1700-507507.
בשעות הלילה יש להתקשר למוקד שירות לקוחות לאומית ומשם דרך הנתב למוקד ייעוץ רפואי טלפוני.
עלות השירות 90 שקלים. ישנה הנחה ללקוחות לאומית זהב וכסף, והשירות יעלה 51 שקלים ללקוחות לאומית זהב, ו- 61 שקלים לביקור ללקוחות לאומית כסף.
פניה לחדר המיון
הפניה למיון היא בתשלום על פי חוק הבריאות. בשעות שבין 00:00 בלילה ל- 06:00 אגרת מיון הינה 215 שקלים (נכון לאפריל 2019), בשאר השעות לקוחות לאומית זכאים לתשלום מופחת של 600 שקלים. לרשותכם מגוון פתרונות זמינים בשעות היום והללה, כגון ייעוץ רפואי טלפוני, מוקדי לילה וביקור בית. בכל מקרה חירום יש לפנות קודם כל לקבלת ייעוץ רפואי טלפוני. 

הטיפול הרפואי הניתן בחדר מיון כרוך בתשלום של אגרת מיון בהתאם לחוק בריאות ממלכתי וגובה האגרה תלויה בשעות הפעילות. לחצו על הקישור למידע נוסף אודות אגרת מיון והסיבות המקנות פטור מתשלום. אם פניתכם היא מאחת הסיבות הפטורות מתשלום בהתאם לחוק בריאות ממלכתי, לא תשלמו על הביקור בחדר מיון. 
לאחר קבלת הפניה לחדר מיון מרופא או מאחות ייעוץ טלפוני, יש לגשת לחדר מיון. ההתחייבות תועבר ישירות למיון, ללא עלות.  
אם הנכם מחליטים לפנות לחדר מיון באופן עצמאי (ללא הפניה), תתבקשו לחתום על טופס בו הנכם מתחייבים להעביר טופס 17 לבית החולים. את התשלום יש להסדיר במרכז הרפואי בו אתם מטופלים. 


לאומית מאחלת לכם המון בריאות!