מוקד שירות לקוחות 1-700-507-507
לתיק הבריאות שלי

הריון ולידה

שלח לחבר

X

 

פקד EligibilitySearchShort
 
Please wait

איתור זכויות

תו לא חוקי

חפש

 

בשעה טובה! איזו התרגשות! התחלתם כבר לחשוב על שמות? מתכוונים להשתמש בחיתולי בד או בחיתולים רב פעמיים? איפה אתם עומדים בדיון על גן פרטי מול גן עירייה?  
טוב, עם מרבית הדילמות ההוריות תוכלו לחכות, ולהתמודד עימן רק אחרי הלידה, אבל ישנן התלבטויות והחלטות שצריכות להתקבל כבר עכשיו, עוד בזמן ההריון. 
מהרגע שמופעים שני הפסים על המקל או מתקבלת תוצאת בדיקת הדם, אתם מתחילים לדאוג. ככה זה כשהורים. דואגים מהכל. ואחת הדאגות העיקריות היא כמובן בנושאי בריאות: אתם רוצים לוודא שילדכם יקבל את הטיפול הרפואי הטוב ביותר, כבר לפני שהוא נולד.
אתם גם מוכנים לשלם כל מחיר על הטיפול הרפואי הטוב ביותר, אבל עוד יותר תשמחו אם זה יהיה מחיר הוגן, שתוכלו לעמוד בו. ההוצאות המשפחתיות שלכם רק הולכות וגדלות, וכל חסכון עוזר. 
על חבילת ההריון של לאומית שמעתם? חבילת ההריון שלנו, בשילוב הכיסוי המצויין שניתן לילדים, מאפשרת לכם את הטיפול הרפואי הטוב ביותר כבר מתחילת ההריון, ובמחיר אטרקטיבי במיוחד. 

מהן היתרונות של חבילת ההריון של לאומית?

קודם כל – נתחיל מזה שחבילת ההריון של לאומית תקפה לכל הריון והריון. אין אצלנו הגבלה על כמות ההריונות ואין תקרה מצטברת לסך ההריונות. כלומר, בין אם זה ילד ראשון או ילד חמישי, הזכאות מתחדשת באופן מלא!
דבר שני – בלאומית אין תקופת המתנה. שלא כמו בקופות חולים אחרות, שם האם תיאלץ להמתין בין 6-9 חודשים עד שהזכאות שלה נכנסת לתוקף, אם תעברי מתכנית שב"ן של קופה אחרת ללאומית זהב (גם את היית ברובד הבסיסי בקופה הקודמת), תהיי זכאית בלאומית לכל ההטבות של חבילת ההריון, ללא תקופת המתנה . אגב, גם אם לא היו לך שירותי בריאות נוספים בקופה הקודמת,  ברגע שאת מצטרפת ללאומית זהב את זכאית באופן מיידי לרוב ההטבות הקשורות בהריון ולידה!
ואחרון חביב, הפרמיה החודשית שאת משלמת עבור לאומית זהב נמוכה משמעותית מהפרמיה שתשלמי לשאר קופות החולים. את תוכלי לקבל את כל השירותים, הטבות וזכאויות, במחיר חודשי נמוך במיוחד. גם אחרי שיהיו לכם ילדים, תשמחו בודאי לגלות שהמחיר שמשפחה משלמת עבור לאומית זהב נמוך משמעותית מהמחיר בשאר הקופות. והתמורה? עצומה. 
מה כוללת חבילת ההריון של לאומית?
חבילת ההריון של לאומית כוללת כיסוי לבדיקות טיפולים וייעוץ אצל הרופאים הטובים ביותר ובתנאים מצויינים. למשל:
 • חוות דעת שניה – בלאומית תוכלי לקבל החזר כספי עבור פניה לרופא יועץ עם מומחיות של מעל 5 שנים. מבין 4000 הרופאים המוכרים בלאומית לצורכי ייעוץ פרטי, ישנם מעל 600 מומחים בתחום רפואת הנשים, מהרופאים הטובים ביותר בארץ. תוכלי לפנות לכל אחד מהרופאים הללו, להתייעץ ולקבל חוות דעת שניה, בכל נושא שמעסיק אותך. גם ההחזר שתקבלי מלאומית הוא גבוה משל שאר הקופות ועומד על 670 ₪. ישנה אפילו אפשרות לפנות לרופאים מנתחים לקבלת ייעוץ, בעלות של 200 ₪ בלבד!
  הזכאות הינה עד 3 התייעצויות בשנה. 
 • בדיקות גנטיות - לאומית מעניקה ללקוחותיה אפשרות לבדיקות גנטיות, וזאת על פי המלצת איגוד הגנטיקאים הישראלי. היוועצי עם הרופא שלך  אודות הבדיקות הגנטיות המומלצות, בהתאם למוצא בני הזוג ולהיסטוריה הרפואית המשפחתית. 
 • החל מאוגוסט 2017 לאומית מרחיבה את סל התרופות בלאומית זהב ומכניסה כיסוי לתרופה דיקלטין, תרופה המיועדת לנשים הרות הסובלות מבחילות חמורות, ללא שיפור בעקבות השימוש בפרמין. למרות שתרופה זו אינה מכוסה בסל בלאומית החלטנו להציע אותה ללקוחותינו, שכן נשים רבות מדווחות על הקלה משמעותית בבחילות, ויכולת לתפקד שוב בזכותה. 
 • סקירת מערכות מוקדמת וסקירת מערכות מאוחרת במחיר אטרקטיבי ללקוחות לאומית זהב – שתי סקירת המערכות חיוניות למעקב אחר בריאות העובר, ומשלימות זו את זו לקבלת תמונה מקיפה אודות התפתחותו. לאומית היא הקופה היחידה המאפשרת את הביצוע של שתיי הסקירות, גם סקירה מוקדמת, וגם סקירה מאוחרת, במחיר אטרקטיבי במיוחד. 
 • בדיקת דנ"א עוברי בדם האם – לקוחות לאומית זכאיות להחזר של 50% על בדיקת דנ"א עוברי בדם האם. ניתן לבצע בדיקה זו כבר בסוף השליש הראשון להריון, ומטרתה הערכת הסיכון להפרעות כרומוזומליות בעובר, על ידי דגימה מדם האם בצורה לא פולשנית ושאינה מסכנת אתת העובר.  גם כאן ההחזר ניתן בכל הריון והריון ואינו מוגבל לכמות ההריונות או לסל כללי. 
 • בדיקת שקיפות עורפית – בדיקה זו היא בדיקת אולטרסאונד, אשר באמצעותה ניתן להבחין במומים כרומוזומליים הקשורים במערכת העצבים. בדיקה זו חשובה ביותר ומסייעת לזהות מקרים של תסמונת דאון או פגיעה עצבית, כבר בשליש הראשון של ההריון. עם לאומית זהב תוכלי לבצעע את הבדיקה במכון שלא בהסדר, ולהנות מהחזר של 80% עד לתקרה של 366 ₪. 
 • בדיקת סיסי שליה – בדיקת סיסי שליה נועדה לאתר מחלות גנטיות ומומים בשלב מוקדם של ההריון. עם לאומית זהב תוכלי לבצע את הבדיקה במכון שבהסדר, תמורת השתתפות עצמית בגובה 366 ₪ בלבד, או במכון שלא בהסדר, ולקבל החזר בגובה 80% מעלות הבדיקה, עד לתקרהה של 1,831 ₪. 
 • בדיקת מי שפיר – בלאומית אנו מאמינים שאת יודעת הכי טוב מה נכון עבור העובר שלך ומה נכון עבור המשפחה שלך. אנו מאמינים שלכל אישה יש את הזכות להחליט האם לעשות בדיקת מי שפיר או לא. רק בלאומית קבלת הבדיקה חינם אינה תלויה בתוצאות החלבון העוברי ולא במצב הבריאותי שלך. בלאומית אנו מאפשרים לך לעשות בדיקת מי שפיר במכון שבהסדר, עם רופא בהסדר, חינם ללא עלות, או לקבל החזר של  80% עד לתקרה של 2,343 ₪, אם החלטת לבצע את הבדיקה במכון שלא בהסדר. הזכאות לבדיקה זו בביטוח המשלים הינה עד גיל 35, שכן מעל גיל זה הזכאות לבדיקה זו בחינם נכללת במסגרת סל הבריאות.
 • הלידה מתקרבת? מחקרים מראים כי זוגות המגיעים ללידה לאחר שהיו בקורס רגועים יותר ויש להם תחושת שליטה גבוהה יותר בנעשה במהלך הלידה. לאומית מאפשרת ללקוחותיה לפנות לכל קורס הכנה ללידה, לפי שיקול דעתה, ולקבל החזר בגין ההשתתפות, עד לתקרה של 305 ₪. 
 • ידעת שמהילד הרביעי ואילך את יכולה לקבל השתתפות בהוצאות לידה פרטית, בבית חולים פרטי? הרדמה אפידורלית, שכרת טרחת מיילדת ושכר מנתח פרטי לניתוח קיסרי, הם כולם חלק מחבילת ההריון של לאומית!
 • טיפול בתינוק שזה עתה נולד יכול להיות מעייף ומתיש, במיוחד אם ישנם עוד ילדים בבית. לאחר לידת הילד שלישי את זכאית להבראה ליולדת של 3 ימים לאחר לידה רגילה ו-5 ימים לאחר ניתוח קיסרי, בהחזר של 100% עד לתקרה של 277 ₪ ליום. תוכלי לנוח, לצבור כוחות וללמוד להכיר את תינוקך החדש, לפני שאת חוזרת להתרוצצויות ולעומס שמחכה לך בבית. 
 • מרבית הנשים מבינות כי הנקה היא צורת ההזנה בריאה ביותר עבור תינוקן. הן מעוניינות להניק, אך נתקלות לעיתים בקשיים או כאבים ועולות להן שאלות רבות בנושא. לאומית מציעה לך החזר בגין ייעוץ הנקה שניתן על ידי יועצת הנקה מוסמכת בעלת תואר IBCLC או ע"י אחות מוסמכת, אשר עברה השתלמות בייעוץ הנקה ועמדה בבחינות. עם לאומית זהב את זכאית להחזר של 80%, עד לתקרה של 162 ₪. הזכאות הינה עד 2 התייעצויות במשך החברות בשב"ן.
 • לאחר הלידה אמהות רבות מחפשות כלים שיסייעו להרגיע את התינוק ולהקל עליו. העיסוי מקל על ההתמודדות עם גזים וכאבי בטן בתינוקות, מחזק את המערכת החיסונית ותורם לקשר בין ילד להוריו. קורס עיסוי תינוקות של לאומית עולה 79 ₪ לקורס בן 4 מפגשים. במחיר כזה לא תמצאו קורסים וסדנאות לעיסוי תינוקות בשום מקום אחר. 
 • לקוחות זהב זכאיות להנחות מיוחדות בבתי המרקחת של לאומית פארם. ההנחות כוללות מגוון תכשירים טבעיים לטיפול בבחילות והקאות,  תוספים טבעיים של ברזל וחומצה פולית, קרמים ומשחות נגד סימני מתיחה וגם רפידות הנקה ומשאבות חלב. 
 • בלאומית אנו מאמינים ברפואה משולבת – שילוב בין רפואה מערבית מודרנית לבין רפואה משלימה, אורינטלית, לטיפול שלם ומקיף בגוף ובנפש. בעזרת מגוון טיפולי רפואה משלימה כגון דיקור סיני, רפלקסולוגיה, הומאופטיה, שיאצו ניתן להקל על כאבים ומחושים הקשורים בהריון ולהכיןן את הגוף בצורה טובה יותר לקראת הלידה. רק בלאומית אין הגבלה על כמות הטיפולים, והם ניתנים בהשתתפות עצמית נמוכה במיוחד, לטיפול באורך של 45 דקות. 
עדיין מתלבטת? התקשרי ל- 1700-507507 או 507* מכל טלפון נייד, לקבלת מידע נוסף אודות חבילת ההריון של לאומית, או לחצי על הקישור הבא: מידע אודות הצטרפות ללאומית, ונציגנו יחזור אליך בהקדם. 
לאומית מאחלת לך הריון בריא!