לתיק הבריאות שלי

חיסונים נגד קורונה

לשתף עם חבר/ה

X
   
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

חיסונים נגד קורונה בלאומית

חיסונים נגד קורונה בלאומית
לקוחות יקרים,
לאומית בעיצומו של מבצע חיסון לקוחותינו, כחלק ממבצע חיסונים ארצי נרחב כנגד נגיף הקורונה. 
חיסוני הקורונה מהווים אבן דרך חשובה ומבורכת במיגור הנגיף. זו הדרך לנצח את המגפה ולחזור לחיים הפעילים שלנו ולשגרה המבורכת. 

מי זכאים לקבל חיסון נגד קורונה?

מבצע החיסונים הורחב וכל לקוחות לאומית מגיל 16 ומעלה מוזמנים לקבוע תור לקבלת חיסון נגד קורונה. 
שימו לב, צעירים מתחת לגיל 18 מתבקשים להגיע בלוויית אחד ההורים או להציג אישור חתום על ידי אחד ההורים לפני קבלת החיסון. 

חיסון למחלימים מקורונה
לקוחות לאומית אשר חלו בקורונה והחלימו לפני יותר משלושה חודשים, או קיבלו תוצאה חיובית בבדיקה סרולוגית לפני יותר משלושה חודשים, מוזמנים גם הם להתחסן במנה אחת של החיסון. ניתן ללחוץ על הקישור למידע נוסף אודות חיסון למחלימים מקורונה.

כיצד מזמנים תור לקבלת חיסון נגד קורונה?
ניתן לזמן תור באתר לאומיתבאפליקציה, במוקד שירות לקוחות בטלפון 507* או במרכז הרפואי. ​חיסון נגד קורונה ניתן בשתי מנות - עם זימון תור ראשון יקבע זימון אוטומטי לתור לקבלת מנה שנייה של החיסון, בדיוק 21 ימים לאחר קבלת המנה הראשונה של החיסון, באותה שעה ובאותו מקום. 
שימו לב! ביטול התור השני גורר ביטול אוטומטי של התור הראשון.

היכן ניתן להתחסן?
לנוחותכם, החיסון יינתן במרכזים רפואיים של לאומית בפריסה ארצית ובמתחמי חיסונים משותפים לכלל קופות החולים. לחצו על הקישור למידע אודות המקומות בהם ניתן לקבל חיסון נגד קורונה. שימו לב, המידע מתעדכן באופן שוטף. 

מה צריך להביא במועד קבלת החיסון?
חובה להגיע לאתר קבלת החיסון עם תעודת זהות וכרטיס מגנטי של לאומית שירותי בריאות. 
לקוחות לאומית הצעירים מגיל 18 חייבים להגיע בלוויית הורה, או להביא אישור מאחד ההורים לקבלת החיסון. באישור ימצאו הפרטים האישיים של הקטינים ושל הוריהם, ואישור לחיסון. לחצו על הקישור לנוסח של אישור הורה לחיסון קטינים נגד קורונה, להורדה. 
 
כיצד אפשר לראות חיווי לכך שהתחסנתי?
לאחר קבלת החיסון יופיע חיווי לחיסון קורונה בתיק הרפואי באתר לאומית והאפליקציה,  בחלק של "תקציר רפואי" תחת הכותרת של "חיסונים".

מהו התו הירוק, ואיך מקבלים אותו?

התו הירוק הוא אמצעי המאפשר פתיחה בטוחה של מערכת החינוך, תנועות הנוער, חדרי כושר, אירועי תרבות וספורט, תיירות פנים ארצית, תפילה ועוד, ומיועד לאנשים שהשלימו שתי מנות חיסון נגד קורונה, ועבר לפחות שבוע מתאריך קבלת המנה השנייה ולמחלימים מקורונה שאומתו כחולים על ידי בדיקת קורונה בזמן המחלה, או על ידי קבלת תוצאה חיובית בבדיקת סרולוגיה. 

 
נגיף הקורונה 
ניתן ללחוץ על הקישור, למידע נוסף אודות נגיף הקורונה, בדיקות קורונה, הנחיות לבידוד, ועוד.