לתיק הבריאות שלי

רפואה משולבת (משלימה)

לשתף עם חבר/ה

X

בעת האחרונה הכירה הרפואה המודרנית בחשיבותה של הרפואה המשולבת לשיפור אורח חייו של האדם החי בסביבה שאינה טבעית לגופו ולנפשו. הרפואה המשולבת משלבת בין הטיפולים של הרפואה הקונבנציונלית לטיפולים המשלימים, מתוך כוונה להעניק לכם את הכלים הנכונים לעצמאות ולאחריות על הבריאות, זאת על מנת לשדרג את איכות החיים ואת אורכם. 

אנו, בלאומית שירותי בריאות, מבינים שרפואה משולבת (משלימה) מהווה חלק חשוב משירותי הרפואה המוצעים ללקוח, תוך התיחסות אישית אליו.

מגוון תחומים של טיפולי רפואה משולבת מוצעים למבוגרים ולילדים, בפריסה ארצית, על ידי מטפלים בעלי נסיון רב בתחומם, העומדים בתנאי איכות קפדניים. כ- 700 המטפלים בלאומית מקבלים לקוחות בקליניקות פרטיות, בבית הלקוח, במקום העבודה ובמרכזים הרפואיים. 

טיפולי הרפואה המשולבת בלאומית כוללים: הומאופתיה, כירופרקטיקה, אוסתיאופתיהרפלקסולוגיה, שיאצו, פלדנקרייז, ביופידבק, פרחי באך, שיטת פאולה, טכניקת אלכסנדר, עיסוי שמנים, נטורופתיה, טאי צ’י, דיקור סיני, שיטת אלבאום, עיסוי לימפטי, טווינא, יוגה וסדנה לעיסוי תינוקות.

לקוחות לאומית כסף ולאומית זהב נהנים מהנחה גדולה ומשמעותית במחירי הטיפולים.
רק בלאומית
  • אין הגבלה על מספר הטיפולים ברפואה המשולבת
  • טיפולי רפואה משולבת במחיר המשתלם ביותר!
  • אין חובה בהפנייה של רופא ממיין לטיפולים
  • אין תקופת המתנה
  • אפשרות מעקב אחר הטיפול בלקוח גם על ידי הרופא המטפל, אפשרות לקשר ודיון בין הרופא לבין המטפל ברפואה משלימה, לטובת הטיפול בלקוח.
למידע נוסף אודות רפואה משולבת בלאומית, לחצו על הקישור, מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.