לתיק הבריאות שלי

תזונה ודיאטה מהבית

לשתף עם חבר/ה

X
לאומית שירותי בריאות מעניקה שירות תזונה ודיאטה אישי, מקצועי ,זמין , נגיש, ומתקדם (טכנולוגי- דיגיטלי) לכל לקוחותיה, בכל מקום בארץ,  ללא הבדל בין מגזר, גיל, מגדר או רמה סוציו-אקונומית.  
על החשיבות של ליווי על ידי דיאטן/נית
תזונה משפיעה על אורח החיים של האדם, על בריאותו הפיזית, על סיכוייו לחלות בעתיד ועל תוחלת ואיכות חייו. 
בלאומית אנו מאמינים כי באופן כללי, כל אדם באשר הו זכאי לטיפול אצל דיאטן/נית, כחלק מניהול אורח חיים בריא, ושמירה על הבריאות הכללית, ושירותי תזונה ודיאטה ניתנים לכל דורש, ללא הגבלה וללא צורך בהפניה מרופא. 
לאומית שירותי בריאות מעסיקה דיאטנים ודיאטניות בכל רחבי הארץ המספקים טיפולים מקצועיים בתחום התזונה לקשת רחבה של מבוטחי הקופה (תינוקות, ילדים, מתבגרים, מבוגרים, קשישים ועוד).
למי מיועד שירות תזונה ודיאטה בלאומית? 
השירות התזונתי בלאומית פתוח בפני כל אדם באשר הוא, המעוניין לשמור  ולקדם בריאותו, כמו גם לאנשים הסובלים ממחלות המנהלות יחסי גומלין עם הרגלי התזונה של המטופל כמו למשל צליאק או סוכרת, אנשים הנוהגים להתאמן או לעסוק בפעילות פיזית, אנשים הסובלים מתת תזונה או ממחסור במרכיבי תזונה מסוימים, נשים בזמן הריון או לאחר לידה. בנוסף, צוות הדיאטנים והדיאטניות מתמחים בשירות תזונתי לילדים עם צרכים תזונתיים  ייחודיים כגון אנמיה, בעיות שגשוג וגדילה, הפרעות אכילה, השמנה ועוד, ומעניקים טיפול תומך למטופלים במרפאות המיוחדות של לאומית, ובינן מרפאות בריאות האישה, התפתחות הילד, מרפאה גריאטרית, מרפאות בריאות הנפש ועוד
במה עוסק שירות תזונה ודיאטה בלאומית?
צוות הדיאטנים והדיאטניות בלאומית עוסקים באבחון תזונתי, בהתאמת  מרשם תזונתי אישי למטופל, הנחיות תזונתיות ופועלים למען חינוך לבריאות, בכל גיל ובכל שלב בחיים, מינקות ואילך. הצוות דואגים למעקב רציף אחר המטופלים, שמים דגש על תזונה נכונה במהלך ההריון, אחרי הלידה ובזמן הנקה, מתאימים טיפול תזונתי בהתאם למצבו הרפואי של המטופל, דואגים לליווי מיוחד לפני ואחרי ניתוח בריאטרי, עוסקים בתזונת ספורט, בהתמודדות עם הפרעות אכילה, משקל ירוד, בררנות אכילה, ועוד. 
ליווי על ידי דיאטן/נית מהבית 
דווקא כיום, כאשר אנשים ממעטים לצאת מהבית, וחייהם הפכו בן רגע לסטטיים ויושבניים מאשר בעבר, אנו רואים חשיבות מכרעת בליווי ותמיכה על ידי הדיאטנים ודיאטניות של לאומית. 
צוות תזונה ודיאטה בלאומית יצרו מערך טיפולי,  זמין, נגיש אכפתי ומקצועי המאפשר קבלת ליווי, ייעוץ, מעקב ותמיכה על ידי דיאטן/נית באופן מקוון-טלפוני או בשיחת וידאו, מבלי לצאת מהבית, או במרכז הרפואי, בהתאם להעדפתכם.
חזון המערך הינו לספק זמינות, נגישות ומקצועיות, המציעה שילוב בין טכנולוגיה והרחבת ערוצי התקשורת עם המטופל, לצד ניתוק הזיקה בין המיקום הגיאוגרפי של המטופל לבין מקום עבודה הפיזי של המטפל. במילים אחרות, המטופל זכאי לקבל שירות פרונטלי, בווידאו או בטלפון מכל מטפל בארץ.
עלות השירות  
עלות השירות סמלית, 30 ₪ לרבעון, תמורת התחייבות בכל ביקור.
מידע נוסף לזימון תור לטיפול דרך שירות איתור דיאטנית באתר לאומית, באפליקציה או דרך מוקד שירות לקוחות בטלפון 507*.