לתיק הבריאות שלי

רופאים עונים

לשתף עם חבר/ה

X

הרופאים של לאומית שירותי בריאות עונים על שאלותיכם

לאומית שירותי בריאות מאפשרת לכם להתייעץ עם רופאינו, ללא תור, ללא תשלום, ובפרטיות מלאה. 
אתם מוזמנים לשלוח אלינו את שאלותיכם במגוון נושאים הקשורים לבריאות שלכם ושל בני משפחתיכם (רפואת משפחה, רפואת ילדים ונוער, רפואה פנימית, ועוד), והרופאים שלנו יענו לכם ישירות לכתובת הדואר אלקטרוני הפרטית שלכם, בהקדם האפשרי.
זכרו, אנו עושים כמיטב יכולתנו לייעץ ולעזור, אולם אין מדור זה מהווה תחליף לייעוץ אישי עם רופאי לאומית שירותי בריאות, בייחוד לפני קבלת החלטות חשובות.

*לקוחות לאומית, שימו לב, אתם יכולים ליצור קשר עם הרופא האישי שלכם, שמלווה אתכם ומכיר את ההסטוריה הבריאותית שלכם, ולקבל מענה לבקשותיכם ולשאלותיכם. לחצו על הקישור לכניסה לשירותי האונליין להתכתבות עם רופא המשפחה/הילדים האישי שלכם.


לשאלות שאינן בנושאים רפואיים לחצו כאן

הבהרה משפטית:
המידע והייעוץ, הניתנים במסגרת אתר זה, מטרתם סיפוק מידע רפואי ובריאותי כללי והרחבת בסיס הידע בנושאים שונים. המידע והייעוץ אינם מהווים תחליף לפניה לאיש מקצוע ו/או לבדיקה רפואית ו/או לייעוץ אצל רופא והם אינם בגדר "חוות דעת רפואית" ו/או "אבחנה רפואית".
אין להסתמך על המידע המופיע באתר זה לשם החלטה על טיפול רפואי כלשהו והעושה כן עושה זאת על אחריותו המלאה והבלעדית.

 יובהר כי בעצם השימוש באתר זה ובמידע המופיע בו, המשתמש מוותר על כל תביעה, דרישה או טענה מכל סוג שהוא כלפי לאומית שירותי בריאות. לאומית שירותי בריאות והגורמים המפעילים את האתר לא יהיו אחראיים לכל נזק, ישיר או עקיף, אשר ייגרמו למשתמש באתר ובמידע המופיע בו. יובהר עוד כי לאומית שומרת לעצמה את הזכות להסיר מהאתר פניות שאינן מתאימות, או שאינן ראויות להיכלל בו, לפי שיקול דעתה הבלעדי ומכל טעם שתמצא לנכון.