לתיק הבריאות שלי

ביטוח סיעודי

שלח לחבר

X
אנו בלאומית דואגים לעתיד שלך ושל בני משפחתך וממליצים לך להצטרף ללאומית סיעוד, הביטוח הסיעודי למבוטחי לאומית, באמצעות כלל ביטוח.
הוצאות טיפול בחולה סיעודי מגיעות לאלפי שקלים בחודש והכיסוי שמוסדות המדינה מעניקים לחולה הסיעודי אינו מספיק. הביטוח הסיעודי הקבוצתי של לאומית שירותי בריאות הוא חלק ממכלול השירותים, שמוצעים ללקוחות לאומית, מתוך התפיסה שלאומית מחויבת כלפי מבוטחיה בכל שלב בחיים. אנו עושים מאמצים רבים על מנת להציע שירותי בריאות ושירותים נוספים, אשר יתנו מענה בכל גיל ובהתאמה לכל מצב רפואי. 
פוליסת הסיעוד החדשה הותאמה לתקנות הפיקוח על שירותים פיננסיים (ביטוח סיעודי קבוצתי לחברי קופת חולים), התשע"ו-2015, הקובעות כי תנאי הכיסוי הביטוחי של פוליסות הסיעוד של כל קופות החולים יהיו זהים. 
מבוטחים קיימים בפוליסת הסיעוד הקיימת, יועברו לפוליסה האחידה החדשה באופן אוטומטי וברצף זכויות מלא - ללא כל פעולה נדרשת מצדם.
חוברת הפוליסה הכוללת את פוליסת הסיעוד החדשה נשלחה לבתי המבוטחים. החוברת כוללת את תקציר הכיסוי הביטוחי, מספרי טלפון ושעות פעילות של מוקדי השירות, טבלת הפרמיה החודשית, טבלת תגמולי הביטוח ורשימה של שאלות ותשובות, אשר מהן ניתן ללמוד על מהותו של הביטוח, מהי פוליסת סיעוד אחידה לחברי קופות החולים ומידע על תנאי הזכאות.
מי זכאי להצטרף 
לקוחות לאומית, בכל גיל, רשאים לבקש להצטרף לביטוח הסיעודי. 
הקבלה לביטוח כרוכה במילוי הצהרת בריאות, חיתום רפואי ואישור המבטח-כלל ביטוח .
שמירת רצף ביטוח למבוטח חדש בלאומית (עובר קופה): 
לקוח חדש בלאומית שהיה מבוטח בביטוח סיעודי בקופת חולים אחרת, יוכלו לשמור על רצף תנאים בביטוח הסיעודי, בכפוף להצגת אישור בדבר רצף זכויות מקופת החולים הקודמת בה היה חבר, תוך 180 יום מיום המעבר ללאומית. 
להצטרפות  יש ליצור קשר עם מוקד "לאומית סיעוד" בחברת "כלל " בטלפון 1-800-702-702 ולשלוח את אישור הרצף  מהקופה הקודמת לפקס 077-6383949
**אישור הרצף ישלח לביתך ע"י חברת הביטוח שבה הייתה מבוטח בקופה הקודמת , בנוסף ניתן למצוא את האישור באתר האינטרנט של החברה באיזור האישי .  
מבוטח שבוטל מביטוח קבוצתי במקום עבודתו (ביטול קולקטיב) 
 לקוח לאומית, שאינו מבוטח בביטוח הסיעודי של לאומית ואשר היה מבוטח בפוליסת סיעוד קבוצתית שהסתיימה החל מיום 1 בינואר 2011, אשר גילו 55 ומעלה ולא היה במצב סיעודי במועד הפסקת הביטוח הסיעודי הקבוצתי או במועד בקשתו להצטרף לביטוח בלאומית, רשאי להצטרף לביטוח "לאומית סיעוד" בהתאם לקבוצת הגיל אליה הוא משתייך ללא הצהרת בריאות, תוך 120 יום מיום ביטול הקולקטיב בו היה חבר. 
להצטרפות  יש ליצור קשר עם מוקד "לאומית סיעוד" בחברת "כלל"  בטלפון 1-800-702-702 ולשלוח את אישור ביטול הקולקטיב לפקס 077-6383949
למידע נוסף ולהצטרפות
לשירותכם עומד מוקד לאומית סיעוד של "כלל" חברה לביטוח. נציגי המוקד ערוכים להעניק מענה בכל הנוגע לביטוח הסיעודי של לאומית, ובפרט ביחס לכיסויים בפוליסה, אופן ההצטרפות לפוליסה והזכאות בקרות מקרה הביטוח וכן לסייע בכל הנוגע להליך ההצטרפות, אופן הגשת תביעה, ולתת מענה מיידי ומקצועי לכל שאלה.
להצטרפות התקשרו למוקד לאומית סיעוד בטלפון 1-800-702702 או לחצו על קישור ההצטרפות.
לצפייה בפוליסת סיעוד המלאה לחצו על הקישור
למידע נוסף בנושא הביטוח הסיעודי ולשאלות נפוצות לחצו על הקישור.