מוקד שירות לקוחות 1-700-507-507
לתיק הבריאות שלי

ביטוח סיעודי (החל ב 1.7.17)

שלח לחבר

X
אנו בלאומית דואגים לעתיד שלך ושל בני משפחתך וממליצים לך להצטרף ללאומית סיעוד, הביטוח הסיעודי למבוטחי לאומית, באמצעות כלל ביטוח.
הוצאות טיפול בחולה סיעודי מגיעות לאלפי שקלים בחודש והכיסוי שמוסדות המדינה מעניקים לחולה הסיעודי אינו מספיק. הביטוח הסיעודי הקבוצתי של לאומית שירותי בריאות הוא חלק ממכלול השירותים, שמוצעים ללקוחות לאומית, מתוך התפיסה שלאומית מחויבת כלפי מבוטחיה בכל שלב בחיים. אנו עושים מאמצים רבים על מנת להציע שירותי בריאות ושירותים נוספים, אשר יתנו מענה בכל גיל ובהתאמה לכל מצב רפואי. 

פוליסת הסיעוד החדשה הותאמה לתקנות הפיקוח על שירותים פיננסיים (ביטוח סיעודי קבוצתי לחברי קופת חולים), התשע"ו-2015, הקובעות כי תנאי הכיסוי הביטוחי של פוליסות הסיעוד של כל קופות החולים יהיו זהים. 
חוברת הפוליסה הכוללת את פוליסת הסיעוד החדשה נשלחה לבתי המבוטחים. החוברת כוללת את תקציר הכיסוי הביטוחי, מספרי טלפון ושעות פעילות של מוקדי השירות, טבלת הפרמיה החודשית, טבלת תגמולי הביטוח ורשימה של שאלות ותשובות, אשר מהן ניתן ללמוד על מהותו של הביטוח, מהי פוליסת סיעוד אחידה לחברי קופות החולים ומידע על תנאי הזכאות.

להצטרפות התקשרו למוקד לאומית סיעוד בטלפון 1-800-702702 או לחצו על קישור ההצטרפות.
לחצו על הקישור לצפייה בפוליסת סיעוד המלאה
למידע נוסף בנושא ביטוח סיעודי, היכנסו גם לשאלות נפוצות.