לתיק הבריאות שלי

שיהיה לכם לבריאות

שלח לחבר

X
   
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

יום האחות הבינלאומי

ביום זה אנחנו אומרים "תודה" לאחיות ולאחים שמטפלים בנו במסירות כה רבה

יום האחות הבינלאומי
יום האחות הבינלאומי הוא היום בו אנחנו אומרים תודה. 
ביום הולדתה של פלורנס נייטינגייל, מייסדת מקצוע הסיעוד המודרני, נקבע יום האחות הבינלאומי ברחבי העולם ובישראל. 
כמו פלורנס נייטינגייל, אנו בלאומית מאמינים כי הטיפול באדם מחייב עיסוק בפן הגופני, הרגשי והנפשי. מאז ועד היום אנו רואים את תרומתם של האחיות והאחים במרפאות הקהילה ובטיפות החלב, כאשר במרוצת השנים תפקידם של האחיות והאחים עבר שינויים רבים וכיום התפקיד מתפתח לאופקים חדשים ומתמקד בהובלה, ניהול טיפול, ייעוץ, ליווי ותמיכה במהלך כל שלבי החיים. 
אותם אחיות ואחים הם הראשונים המחזיקים בתינוקנו הרך לאחר הלידה, הם גם מסייעים לנו ומדריכים אותנו איך לטפל בתינוק, תוך כדי ניגוב דמעות האושר המשולבות עם דמעות העייפות מעינינו. מאותה הנקודה, ולאורך כל שלבי החיים, האחיות והאחים מקדמים את בריאות האוכלוסייה, הן בשגרה וביומיום, והן בעתות חולי. הם מטפלים בנו, דואגים לבריאות שלנו, ונותנים לנו, גדולים כקטנים, את החיבוק ותמיכה שאנו זקוקים כאשר אנו מודאגים, תמיד בחיוך מלווה במילה טובה.

ביום האחות אנו רוצים להוקיר תודה, למי שמקדם את הבריאות שלנו, של ילדינו והורינו, למי שנמצאים שם בשבילנו בעתות שמחה וקושי, בבריאות וחולי, מזהים את הצרכים שלנו ופועלים למענינו. 

על כל אלו, על עשייתם המקצועית, ועבודתם הקשה, הנעשית מתוך אנושיות ואכפתיות, אנו מודים מקרב לב לצוות האחיות והאחים של לאומית, תודה!