לתיק הבריאות שלי

עדיף בלאומית

לשתף עם חבר/ה

X
   
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

שנה חינם של חברות בלאומית זהב

שנה חינם של חברות בלאומית זהב
בלאומית, אנו מציעים לחיילים משוחררים שנה של חברות חינם בביטוח המשלים - לאומית זהב. שנה שלמה בה אתם תקבלו, חינם, את הזכות לרפואה ברמה גבוהה יותר, לשירותים בתחומים שאינם מכוסים בסל הבריאות ולטיפולים בהיקף רחב. 
אמרנו - שנת חברות חינם בלאומית זהב, אך מה זה אומר הלכה למעשה? למה זכאים חברים לאומית זהב? מדוע כדאי להצטרף לביטוח המשלים של לאומית?עומדים לפני ניתוח? כלקוחות לאומית זהב, אתם זכאים לניתוחים פרטיים, עם המנתח אותו אתם בוחרים, בבית החולים שאתם רוצים, במועד שמתאים לכם. כמו כן, אתם זכאים להחזרים בגין  שירותי אחות פרטית לאחר ניתוח. זקוקים לניתוח או השתלה בחו"ל? גם במקרה כזה לקוחות לאומית זהב זכאים להחזרים משמעותיים. 
  • ענייני בריאות לוקחים ברצינות! כחברים בלאומית זהב, אתם זכאים לקבל חוות דעת שנייה מרופא מומחה. 
  • הריון לידה, רק עם לאומית זהב! החזרים והנחות משמעותיות בבדיקות וטיפולים הקשורים בהריון ולידה. 
  • כלקוחות לאומית זהב, אנחנו דואגים שלא תפסיקו לחייך! טיפולי שיניים על ידי רופאים פרטיים או במרפאות פרטיות בהסדר, במחירים מיוחדים. 
  • ענייני עיניים רק עם לאומית זהב! אתם זכאים לשירותי אופטיקה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר בהנחות משמעותיות ביותר.
  • מדרסים, חגורת גב, מקבעים ועוד מגוון גדול של אביזרים אורתופדיים, במחירים מיוחדים רק ללקוחות לאומית זהב. 
  • בלאומית אנו מאמינים בגילוי וזיהוי מוקדם של מחלות ובעיות על ידי עריכת בדיקות סקר תקופתיות, בהתאם לגיל. כלקוחות לאומית זהב, אתם זכאים לבצע את הבדיקות השונות, במחירים מוזלים, ובכך להבטיח את השמירה המקסימלית על הבריאות העתידית שלכם. 
  • יוגה לאיזון, פילאטס לעיצוב, דיקור סיני למניעת אלרגיות, הומאופתיה לגברת הקשב והריכוז וטווינא לפתרון בעיות הגב שנוצרו אחרי שלוש שנים של לינה במיטה צבאית, מגוון טיפולי רפואה משולבת, במחיר משתלם במיוחד עבור לקוחות לאומית זהב, וללא הגבלה על מספר הטיפולים!
  • תרופות, תמיד צריך. לקוחות לאומית זהב יכולים לרכוש מאות תרופות בבתי המרקחת של לאומית פארם במחירים מסובסדים. 
  • רוצים לנסוע לחו"ל? סין, טנזניה, תאילנד או הודו? שתהיה לכם נסיעה טובה ובריאה! כחברים בלאומית זהב, תוכלו לפנות למרפאות מטיילים ולקבל החזרים עבור ייעוץ וחיסונים הניתנים לקראת נסיעה לחו"ל. בנוסף, חיילים משוחררים חברי לאומית זהב מקבלים 3 חודשים של ביטוח נוסעים "דרכונית לאומית" חינם!
לאומית זהב, שנה ראשונה חינם לחיילים משוחררים, אז למה אתם מחכים?