לתיק הבריאות שלי

סיפורי ההצלחה של לאומית

שלח לחבר

X
   
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

"בזכות גאולה הגשמתי את חלומי להיות אמא"

אחרי מסע ארוך של טיפולי הפריה לימור פגשה את המטפלת ההוליסטית גאולה מנגר, ששינתה את חייה.

"בזכות גאולה הגשמתי את חלומי להיות אמא"


"שלום רב,
שמי לימור, ואני בת 45 מאזור המרכז. רציתי לכתוב לכם באופן אישי ולספר לכם איזה מזל נפל בחלקי לפגוש במסגרת הטיפולים האלטרנטיביים המוצעים בקופה את המטפלת בחסד עליון גב' גאולה מנגר. 
אספר בקצרה את סיבת בואי להתנסות בטיפולים מסוג זה, ואתחיל מהסוף הטוב שבו בתאריך 14/6/19 זכיתי לחגוג את סעודת ההודיה לבורא עולם על שזיכה אותי ואת בן זוגי להביא לעולם את בנינו היקר אריאל שכיום הוא בן חודשיים. 
מסע ארוך זה רק חיזק אותי כי בעזרת האמונה הגדולה בבורא עולם ובעזרת אנשים צדיקים שהוא מנתב אותנו לפגוש כמו גאולה, אפשרי להגשים חלומות ולחוות נסים בחיים.
תהליך הקליטה להריון שלי התחיל בבדיקות רגילות כאשר הכל נראה תקין חוץ מבדיקה גנטית אחת שנמצאת נשאית אליה בשם X שביר - שזה גן שיכול לגרום לפיגור קשה לוולד. באופן אוטומטי הופניתי להתחיל בהקדם טיפולי הפריה בשילוב עם pgd (בדיקה שבודקת את תקינות הביציות שנשאבו, ובחירת הביציות הבריאות בלבד להפרייה). 
תקופת טיפולי ההפריה היא תקופה מאוד לא פשוטה נפשית ופיזית, הכוללת זריקות הורמונים, שאיבת ביציות בהרדמה מלאה וכו'. עברתי תקופה מתסכלת ומורכבת שכללה צפייה גדולה וניסיונות חוזרים ונשנים שכשלו. 
מפאת גילי המתקדם,בשילוב הגן הבעייתי, התחזית של הרופאים לא הייתה אופטימית, והם ביקשו ממני לשקול דרכים אחרות לכניסה להריון בניהם תרומת ביצית, אך אני פסלתי את זה על הסף. 
התחזית הקודרת היאזו שדחפה אותי לחפש דרכים אחרות שיסיעו לי להגשים את חלומי להיות אמא.
הגיעו לאוזני המלצות מפה לאוזן על המטפלת הקסומה, גאולה מנגר, שעורכת טיפולים אלטרנטיביים במסגרת קופת חולים לאומית, סניף אתרוג בלוד.
מהרגע הראשון גאולה עטפה אותי בחום ומקצועיות רבה, דבר שהעלה את בטחוני לגבי התהליך שאני עוברת ואף הפכה את תקופת טיפולי הפוריות להיות יותר זורמת וקלה. נשארתי עימה להמשך סידרת טיפולים ארוכה, מהנה ואפקטיבית, שהביאה לשיפור משמעותי במצבי הנפשי והפיזי מאז ועד היום.
גאולה נטעה בי אמונה גדולה שבסופו של דבר אני הצליח להיכנס להריון טבעי, ואכן התוצאות לא איחרו לבוא והתבשרתי על קליטה להריון.

מכתב זה נכתב על מנת לשתף אותכם בבשורה המשמחת הזו, ובכדי להעלות את המודעות והחשיבות הרבה להמשיך ולהשקיע בקיום טיפולים מבורכים אלו במסגרת הקופה. אני מאמינה בלב שלם כי הם אלו שהטו את הכף לטובת השגת המטרה הנכספת שלי.  
אני מודה לגאולה על טיפולה המסור לאורך כל התהליך, על חוכמתה, מקצועיותה וניסיונה הרב בשיטות הטיפול שתומכות בכל תהליך הפריון, מההכנה לקראת קליטה להריון ובמהלך ההריון עצמו. 
זה בהחלט מרגש ומחזק שאתם משכילים להעסיק בסניפכם מטפלת שעושה עבודת קודש זאת, ומביאה את מטופליה להשגיים מוצלחים . 
בזכות מכתב זה אני מקווה שנשים אחרות שעוברות תהליך דומה לשלי, תוכלנה להיחשף ולדעת שיש עוד דרכים וטיפולים שיוכלו לסייע להן 
לסיכום אני מודה לבורא עולם שזיכה אותי בנס הגדול בחיי וקישר אותי לשליחה שלו גב' גאולה מנגר ,שליוותה אותי בכל התהליך הקליטה ובהריון עצמו וגרמה לי לחוויה מתקנת ומרגשת זאת.

בברכה, 
לימור"