לתיק הבריאות שלי

סיפורי ההצלחה של לאומית

שלח לחבר

X
   
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

פלאפל ושווארמה למנה עיקרית ועוגה לקינוח

פלאפל ושווארמה למנה עיקרית ועוגה לקינוח
ישראל שרגל, בן 57, עובד כאיש מכירות בשטח. שרגל אהב אוכל. לדבריו, "חייתי את החיים כמו רבים אחרים. אוכל מכל הבא ליד, לפעמים גם כשלא הייתי רעב". במסגרת עבודתו היה בדרכים הרבה, אכל אוכל מזדמן, ממזנונים ודוכני אוכל מהיר "הייתי עוצר בדוכני פלאפל, שווארמה, בורקסים... ואיך לא מיד מקנח בעוגה טובה מבלי להניד עפעף". 
שרגל מדווח כי תמיד הרגיש כבד. הוא היה חסר אנרגיות, והבריאות הושפעה: ערכי הכולסטרול והטריגליצרידים חצו את הגבול העליון, כשהכולסטרול מגיע ל- 222 והטריגליצרידים ל- 212. הוא שקל 98 ק"ג והרגיש רע. 
שרגל פנה לרופאה לצורך קבלת תרופות. היא לא מהרה לרשום את התרופות, אלא הציעה דרך אחרת. לטענתה, לפני נטילת תרופות יש דרך מוצא אחרונה, והיא שינוי בתזונה.
ישראל שרגל החליט שאין לו מה להפסיד. הוא נרשם לסדנת הרזיה ואורח חיים בריא של לאומית והחל בתהליך של שינוי משמעותי של התפריט היומי, אכילת ארוחות מסודרות, הכללות ארוחת בוקר, עליה דילג בעבר, והקפדה על ארוחות מזינות המלאות בפירות וירקות. כעבור חמישה חודשים הוא השיל מעצמו 18 ק"ג והגיע למשקל 80 ק"ג. כיום הוא מרגיש חיוני יותר, אנרגטי ובריא, ואכן תוצאות בדיקות הדם מאשרות - הכולסטרול ירד ל- 167 והטריגליצרידים ל- 76. 
ישראל שרגל הוא אחד ממאות סיפורי הצלחה של סדנאות ההרזיה ואורח חיים בריא של לאומית. אם גם אתם חושקים בשינוי, אם גם אתם מחפשים לעבור לתזונה בריאה, להוריד במשקל ולהרגיש טוב יותר פיזית, לחצו על הקישור הבא, קראו אודות סדנאות ההרזיה של לאומית, או מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם. אף פעם לא מאוחר מידי בשביל לעשות שינוי!