לתיק הבריאות שלי

אורח חיים בריא עם לאומית

שלח לחבר

X
   
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

סדנת אורח חיים בריא לחולי סוכרת

סדנת אורח חיים בריא לחולי סוכרת


 
מהי מחלת הסוכרת? 
סוכרת מתארת קבוצת מחלות מטבוליות, בהן לאדם יש רמת סוכר גבוהה בדם. המצב נוצר בעקבות קשיים של הגוף לייצר מספיק אינסולין או בעקבות קושי של תאי הגוף להגיב לאינסולין (או שילוב בין השניים). ישנם 3 קבוצות עיקריות של סוכרת: סוכרת נעורים, סוכרת סוג 2 וסוכרת הריון. סוכרת לא מטופלת יכולה לגרום לבעיות בריאותיות חמורות כגון עיוורון, נמקים, פגיעה במערכת העצבים ופגיעה במערכת העיכול. 
החיים עם מחלת הסוכרת 
מעבר לטיפול תרופתי, הבסיס להתמודדות היומיומית עם סוכרת ולאיזון רמת הסוכר בדם, היא תזונה נכונה ופעילות גופנית. בלאומית שירותי בריאות אנו מציעים לכם סדנאות המקנות כלים להתמודדות עם שינוי אורח חיים וכלים לניהול עצמי של המחלה. הסדנאות מתאימות ללקוחות ולבני/בנות זוגם. 
סדנת אורח חיים בריא לחולי סוכרת 
בסדנה תהיה הקנייה של מידע רפואי לגבי המחלה, מניעת סיבוכים וחשיבות מעקב. ינתנו כלים לניהול אורח חיים רגיל, למרות המחלה, כשהמטרה היא שיפור איכות חייהם של חולי סוכרת,דרכי ההתמודדות פיזית ורגשית, מניעת סיבוכים, העצמת המסוגלות העצמית, שמירה על משקל לאורך זמן, עידוד לפעילות גופנית, קבלת פתרונות שונים בהתאם לגיל ולשלב בחיים ולקבל כלים להתמודדות בשגרה ובמצבים חריגים ותמיכה בכל ההתמודדות עם הסוכרת. 
הסדנאות פועלות מתוך אמונה שהשילוב בינן לבין הטיפול התרופתי, ייסיעו בהתמודדות עם המחלה ובניהול אורח חיים בריא ותקין.

לפרטים והרשמה ניתן לפנות למרכז הרפואי הקרוב או למוקד שירות לקוחות בטלפון 1700-507507. 
רשימת המרכזים הרפואיים בהם מתקיימות סדנאות
מידע נוסף אודות סדנאות קידום בריאות, לחצו על הקישור, מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם.