לתיק הבריאות שלי

אורח חיים בריא עם לאומית

שלח לחבר

X
   
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

מהו בכלל אורח חיים בריא (קידום בריאות)?

אורח חיים בריא, למען הבריאות בהווה והבריאות בעתיד!

מהו בכלל אורח חיים בריא (קידום בריאות)?מהו אורח חיים בריא (קידום בריאות)?
קידום בריאות ואורח חיים בריא כוללים בתוכם מספר הבטים שונים:
  • שמירה על אורח חיים בריאאנו ממליצים לכם לקיים שגרת פעילות גופנית קבועה ולהקפיד על תזונה נכונה ואורח חיים בריא. אנו, בלאומית שירותי בריאות, רוצים לעזור לכם על ידי קיום מגוון סדנאות קידום בריאות במחירים משתלמים במיוחד. בין הסדנאות שלנו גם סדנאות גמילה מעישון, סדנאות הרזיה, סדנאות מיוחדות לסוכרתיים ועוד. 
  • ערכית בדיקות תקופתיות למען בריאותכםאנו ממליצים לכם על בדיקות תקופתיות אשר יסייעו במניעת מחלות ובגילוי (ותחילת טיפול) מוקדם. הבדיקות מומלצות על פי מגדר וגיל, או בהתאם לשלבים שונים בחיים (כגון הריון). לחצו על הקישור לקבלת מידע על בדיקות סקר מומלצות
זה הזמן לקחת את הבריאות שלכם בידיים. באמצעות שינויים באורח החיים, אתם יכולים להבטיח לעצמם חיים בריאים יותר. 
כיצד לשמור ולדאוג לבריאותכם?
פעילות גופנית
פעילות גופנית חייבת להיות חלק מסדר היום, מהשגרה שלכם. אמצו לכם הרגל - פעילות גופנית קבועה המתאימה לכם, שבה תוכלו להתמיד וליהנות.
הליכה, למשל, מתאימה לכל גיל. ההליכה משפרת את תפקוד הלב, את זרימת הדם, את מערכת הנשימה, את קצב חילוף החומרים. ההליכה מסייעת בשמירה על משקל גוף תקין, משפרת את מצב הרוח ומפחיתה סיכון למחלות לב וכלי דם.
נעלו נעליים מתאימות ולבוש נוח, בחרו שעה נוחה וצאו להליכה! מומלץ ללכת לפחות ארבע פעמים בשבוע, 45 דקות בכל פעם. יש להתחיל לאט, למרחקים קצרים ולהגביר הקצב בהדרגה ובהתאם ליכולת. באפשרותכם לחלק את ההליכה לפעמיים ביום, 15- 20 דקות בכל פעם. 
תזונה נכונה
אנו ממליצים לכם לשמור על תזונה נכונה ולהסתייע במידת הצורך בדיאטנים שלנו, בפריסה ארצית, שישמחו לייעץ ולכוון לתזונה מתאימה.
בעידן השפע בו אנו חיים היצע המזון עשיר, מגוון וזמין. עם זאת, מדובר במזון מתועש ומעובד. כתוצאה מכך אנו עדים לעליה בצריכת השומן, הסוכר והמלח ולירידה בצריכה של רכיבי מזון חיוניים כמו ויטמינים, סיבים תזונתיים ומינראלים חשובים. בעשור האחרון עלתה צריכת הסוכר והשומן בקרב האוכלוסייה בעולם המערבי וגם בישראל, ומגפת ההשמנה על סיבוכיה הרפואיים הולכת ומתפשטת בהתמדה. ישראל נמצאת בשכיחות גבוהה של השמנת יתר בקרב הנוער בהשוואה לשאר המדינות המפותחות. במקביל עולה התחלואה במחלות לב, כלי דם וסוכרת.  
אימוץ אורח חיים בריא בנושא התזונה ישפר את בריאות בני המשפחה, יעצור את ההשמנה וימנע מחלות בעתיד. תזונה נכונה ובריאה כוללת ארוחות ביתיות, עם חווית המפגש המשותף לילדים ולהוריהם, העשרת התפריט המשפחתי בירקות, קיטניות, דגנים מלאים, מוצרי חלב, דגים, בשר מופחת שומן וצמצום צריכת המלח. 
גמילה מעישון
נזקי העישון ידועים לכל והוכחו במחקרים רבים. אנו בלאומית מעוניינים לסייע לכם, המעשנים, בתהליך גמילה מעישון, באמצעות סדנאות לגמילה מעישון המתקיימות בפריסה ארצית. בנוסף, באפשרותכם לפנות לרופא המטפל שלכם ולקבל המלצה לתכשירים תרופתיים לסיוע בגמילה מעישון.
לאומית מציעה לכם סדנאות גמילה מעישון, ללא עלות. לקבלת פרטים על סדנה באזור מגוריכם פנו למוקד שירות לקוחות בטלפון 1-700-507-507.  
בדיקות סקר תקופתיות
אנו בלאומית ממליצים על בדיקות סקר לאיתור מוקדם של מחלות, על פי גיל ומגדר. לבצען זה קל ופשוט - באמצעות פניה לרופא המשפחה. לקוחות הנמצאים בקבוצות סיכון מיוחדות כגון מחלות לב או סרטן במשפחה מוזמנים להתייעץ עם רופא המשפחה לגבי התדירות הרצויה להם לבדיקות אלו ולגבי צורך בבדיקות נוספות.
מרבית הבדיקות מבוצעות ללא תשלום כחלק מסל הבריאות. במסגרת הביטוח המשלים הקופה הוסיפה בדיקות נוספות הנעשות למבוטחי לאומית כסף וזהב, ללא תשלום או בתשלום מופחת. 
לחצו למידע נוסף על בדיקות סקר מומלצות

לחצו על הקישור לקבלת מידע אודות סדנאות אורח חיים בריא של לאומית, מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם.