לתיק הבריאות שלי

אורח חיים בריא עם לאומית

שלח לחבר

X
   
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

סדנאות גמילה מעישון

סדנאות גמילה מעישון
בריאות הינה ערך עליון עבור רובנו. חשוב לנו להיות בריאים, חשוב לנו להיות מלאי אנרגיה. כשאנחנו מתבוננים 10-20-30 שנים קדימה אנחנו רואים את עצמנו מתרוצצים, צוחקים ונהנים מהחיים. 
רופאים וחוקרים כיום יודעים להגיד שהבריאות שלנו, בהווה ובעתיד, מושפעת באופן ישיר מאורח החיים שלנו. כאשר אנחנו מקפידים על אורח חיים בריא, הכולל כמות שינה מספקת, תזונה בריאה, פעילות גופנית תכופה, הפחתת לחצים ומתחים, קבלת חיסונים וביצוע בדיקות סקר בהתאם להמלצות, אנחנו מרגישים טוב יותר, אנחנו נראים טוב יותר, ההתמודדות הפיזית שלנו יותר קלה והגוף שלנו מתמודד בצורה בריאה יותר אל מול כל חולי מזדמן. 
אותם רופאים וחוקרים גם יכולים לומר מהם גורמי הסיכון המשפיעים לרעה על הבריאות שלנו ופוגעים בו, ובינם עישון. עישון מגביר משמעותית את הסיכוי שלנו לחלות בסוגי סרטן שונים, לסבול מבעיות במערכת הנשימה ובמערכת העיכול, ללקות בהתקף לב או שבץ ומוחי ולסבול מבעיות פוריות, סוכרת, ועוד. 
למרות ההפחדות והאיומים, יש חדשות טובות: אותם מחקרים גם מראים כי הפסקת עישון ואימוץ הרגלים של אורח חיים בריא, יכולה להביא לשיפור של המצב הבריאותי, הן בטווח הקרוב והן בטווח הרחוק, ללא קשר לכמה עישנת עד כה. 
בלאומית אנו מבינים שלשנות הרגלים של חיים שלמים דורש רצון, דורש כוחות ובעיקר דורש תמיכה ועזרה, ואנחנו כאן על מנת לעזור לכם להחזיר את השליטה על הבריאות לידיים שלכם. פיתחנו עבורכם סדנאות המותאמות לצרכים שלכם, במחירים משתלמם במיוחד ובמרכזים הרפואיים הקרובים לביתכם, כך שבאמת אין תירוצים. 
סדנאות גמילה מעישון
סדנאות הגמילה מעישון כוללות 8 מפגשים, בהם עוסקים בגמילה, בהתמודדות עם התלות הגופנית והפסיכולוגית שיצרו הסיגריות וקבלת סיוע בנוגע להתמודדות אל מול הפיתוי של הסיגריות. סדנאות הגמילה מעישון ניתנות חינם, ללא עלות! והעבודה עם המנחים מאפשרת ליווי לגמילה לאורך זמן ולקראת חיים בריאים הרבה יותר. 
 
עדיין מתלבטים? מעוניינים במידע נוסף? 
לחצו על הקישור הבא לקבלת מידע נוסף אודות סדנאות קידום בריאות של לאומית, ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם. זכרו, השינויים שתעשו היום הם חיוניים לבריאות של המחר.