לתיק הבריאות שלי

סדנאות לחיים בריאים

לשתף עם חבר/ה

X
   
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

סדנאות גמילה מעישון

סדנאות גמילה מעישון
עישון מגביר משמעותית את הסיכוי שלנו לחלות בסוגי סרטן שונים, לסבול מבעיות במערכת הנשימה ובמערכת העיכול, ללקות בהתקף לב או שבץ ומוחי ולסבול מבעיות פוריות, סוכרת, ועוד. למרות ההפחדות והאיומים, יש חדשות טובות: אותם מחקרים גם מראים כי הפסקת עישון ואימוץ הרגלים של אורח חיים בריא, יכולה להביא לשיפור של המצב הבריאותי, הן בטווח הקרוב והן בטווח הרחוק, ללא קשר לכמה עישנת עד כה. 
 
להרשמה: סדנאות גמילה מעישון של לאומית
סדנאות גמילה מעישון
בלאומית אנו מבינים שלשנות הרגלים של חיים שלמים דורש רצון, דורש כוחות ובעיקר דורש תמיכה ועזרה, ואנחנו כאן על מנת לעזור לכם להחזיר את השליטה על הבריאות לידיים שלכם. פיתחנו עבורכם סדנאות המותאמות לצרכים שלכם, במחירים משתלמם במיוחד ובמרכזים הרפואיים הקרובים לביתכם, כך שבאמת אין תירוצים. 
סדנאות הגמילה מעישון כוללות 8 מפגשים, חינם, ללא עלות!
המפגשים נעסוק בגמילה, בהתמודדות עם התלות הגופנית והפסיכולוגית שיצרו הסיגריות וקבלת סיוע בנוגע להתמודדות אל מול הפיתוי של הסיגריות. העבודה עם המנחים מאפשרת ליווי לגמילה לאורך זמן ולקראת חיים בריאים הרבה יותר. 
למידע נוסף 
לחצו על הקישור הבא לקבלת מידע נוסף אודות סדנאות גמילה מעישון של לאומית, ואחד מנציגינו יחזרו אליכם בהקדם. זכרו, השינויים שתעשו היום הם חיוניים לבריאות של המחר.