לתיק הבריאות שלי

רואים שש שש

לשתף עם חבר/ה

X
   
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

מי מפחד מאור כחול? ההטבה שתשמור לך על העיניים!

מי מפחד מאור כחול? ההטבה שתשמור לך על העיניים!
מהו אור כחול?
האור הכחול נמצא סביבנו כל הזמן, כשהמקורות של אור כחול כוללים את אור השמש, מסכים דיגיטליים כגון טלוויזיות, מחשבים, טלפונים, טבלטים ותאורת פלורסנט או LED.  בישראל במיוחד אנחנו רואים חשיפה נרחבת לאור כחול, בעקבות שימוש אינטנסיבי במסכים כבר מגיל צעיר וכמובן הקרינה החזקה מהשמש. 

 
אור כחול (High Visible Energy, HEV) הוא אור באורך גל של 400-450 ננומטרים. באור הכחול יש יותר אנרגיה בכל פוטון של אור מאשר צבעים אחרים, ובמינונים גבוהים עלול לגרום לנזק כאשר נספג בתאי הגוף. 
 
ההטבה המיוחדת ללקוחות לאומית כסף וזהב, שתגן לכם על העיניים!
 • הטבה מיוחדת ללקוחות לאומית כסף וזהב בגיל 18 ומעלה: עדשות האיכות בלו זירו מבית שמיר במחיר עדשה רגילה. 
 • הטבה מיוחדת ללקוחות לאומית כסף וזהב הצעירים: הטבה חדשה במסגרת זכאות הילד/ה, עדשות משקפיים בלו זירו מבית שמיר, מותאמות לילדים בתוספת של 50 ₪ בלבד!
כיצד האור הכחול משפיע על הגוף שלנו?
האור הכחול משבש מחזורים טבעיים של פעילות הורמונלית ומעוות את פעילות השעון הביולוגי. בנוסף, האור הכחול חודר אל תוך תאי העור וגורם לתהליך הזדקנות מואצת, ואל הקרנית, שם נוצרת תגובה כימית רעילה שגורמת לפגיעה והרס. בעיות בריאות שמקשורות לחשיפה לאור כחול כוללות ניוון מוקלרי (AMD), עייפות ויובש בעיניים, כאבי ראש ושיבושים במחזורי השינה הטבעיים (המשפיעים על הפעילות ההורמונלית של הגוף). 
חשוב לדעת! חשיפה מרובה לאור כחול מעלה את הסיכון לפיתוח קטרקט בעיניים. 
האם ניתן להתגונן מפני האור הכחול?
אם אתם קוראים את הכתבה הזו, אתם כבר חשופים למיליוני חלקיקי HEV הנפלטים מהמסך, מפרקים את הקולגן והאלסטין בעור, פוגעים בעיניים ובראיה ומשבשים את השינה. מומלץ לצמצם את החשיפה לאור כחול ולהגן על העיניים על ידי: 
 • צמצום משמעותי בשימוש במסכים, הימנעות מחשיפה לשמש והקפדה על חשיפה לתאורה טבעית. 
 • הרכבת משקפיים החוסמים את הקרינה של האור הכחול בכל שימוש במסכים. 
עדשות אור כחול בלו זירו של חברת שמיר
חברת שמיר פיתחה את עדשות Blue Zero, המסננות את קרינת האור הכחול מהמסכים. העדשות מורכבת מחומר פולימרי מיוחד המגן על העיניים ושומר על הבריאות. 
לעדשות Blue Zero  יתרונות רבים: 
 • עדשות Blue Zero  חוסמות את קרני ה UV 
 • עדשות Blue Zero  מגנות מפני קרני האור הכחול, קרני ה HEV המזיקות. 
 • עדשות Blue Zero  שומרות על בריאות העיניים 
 • עדשות Blue Zero  מספקות חוויית ראייה מיטבית
 • עדשות Blue Zero  משמרות את ניגודיות הצבעים 
למי עדשות Blue Zero מיועדות?
למעשה, העדשות המיוחדות מיועדות לכל מי שמבלה מול מסכים ללא קשר לגיל: ילדים, צעירים ומבוגרים כאחד. העדשות מומלצות במיוחד עבור אנשים אחרי ניתוח קטרקט. 
לאומית יוצאת עם הטבה* מיוחדת, ששומרת לכם על העיניים!
 • הטבה מיוחדת ללקוחות בגיל 18 ומעלה: עדשות האיכות בלו זירו מבית שמיר במחיר עדשה רגילה. 
 • הטבה מיוחדת ללקוחותינו הצעירים: הטבה חדשה במסגרת זכאות הילד/ה, עדשות משקפיים בלו זירו מבית שמיר, מותאמות לילדים בתוספת של 50 ₪ בלבד!
עדשות בלו זירו שומרת על העיניים בסביבת העבודה, בבית או במשרד ומגנות על העיניים בזמן שימוש במחשבים, טלפונים ניידים או טבלטים ובזמן צפייה בטלוויזיה.
רכישת מוצרי אופטיקה ללקוחות לאומית בחנויות הרשת 
התהליך מאד פשוט. מתאמים תור באחת מחנויות האופטיקה שבהסדר עם לאומית, הקרובה לביתכם, מגיעים לחנות, קונים והחיוב הכספי באמצעות הוראת הקבע של לאומית כסף וזהב, ללא צורך בתשלום בחנות, רק חותמים – והולכים. כשהמשקפיים מוכנים, מגיעים ואוספים אותם. ללא צורך בהפניה, טופס התחייבות (טופס 17) והכל בנוחות וביעילות!