מוקד שירות לקוחות 1-700-507-507
לתיק הבריאות שלי

הריון ולאומית

שלח לחבר

X
   
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

סל ההיריון של לאומית זהב

איך היית מגיבה אם היינו נותנים לך ארנק ובו 8,000 ₪, לשימוש עבור בדיקות, טיפולים, שירותים וציוד הקשורים בהריון?

סל ההיריון של לאומית זהב
חדש בלאומית זהב, סל ההיריון המשתלם ביותר בישראל! לקוחות לאומית זהב זכאיות לקבל החזר כספי של עד 8,000 ₪ לתקופת ההיריון ואחריה, כל זאת בנוסף להחזרים המגיעים לך במסגרת לאומית זהב, וללא תשלום נוסף!
עשית סקירה מוקדמת? את זכאית להחזר. הלכת להתייעץ אצל רופא מומחה שלא בהסדר? את זכאית להחזר. רוצה דולה שתהיה איתך בלידה? תנחשי מה! את זכאית להחזר ואפילו על חזיית ההנקה שרכשת, את זכאית לקבל כסף חזרה במסגרת סל ההיריון של לאומית. למעשה, את יכולה לקבל החזרים של עד 75% על מגוון בדיקות שאת עושה במהלך ההיריון, שירותים שאת מקבלת, ציוד שאת קונה ואפילו על הבראה לאחר הלידה, כל זאת עד סכום מצטבר של 8,000 ₪. 
במסגרת סל ההיריון תוכלי לקבל החזרים רבים ומגוונים כגון:
  • קורס הכנה ללידה
  • דולה פרטית
  • אחות פרטית בבית היולדת
  • ייעוץ שינה לתינוק
  • ייעוץ אישי לפעילות גופנית/תזונה
  • אביזרי הנקה
  • שמירת דם טבורי
  • 3 ימי הבראה נוספים החל מהילד ה- 3
  • החזרים נוספים על בדיקות
והרשימה עוד ארוכה ומקיפה. לחצי על הקישור הבא, ותוכלי לראות את הרשימה המלאה של ההחזרים להם את זכאית במהלך ההיריון ואחריו.
בפועל, זה אומר שאם השירות אינו בסל או בשב"ן תהיי זכאית להחזר דרך סל ההיריון. ואם השירות נכלל בסל הבריאות או בשב"ן וקבלת החזר כספי חלקי, תהיי זכאית להחזר נוסף, דרך סל ההיריון, בסך של 75% מההפרש (כן, בהחלט יש כאן כפל מבצעים ואין ספק שזה יוצא משתלם במיוחד!) 

כך למשל, אם את לקוחה בלאומית זהב, עברת סקירת מערכות פרטית ושילמת 2000 ₪, תקבלי החזר בגין סקירת מערכות בסך של 550 ₪. ההפרש בין הסכום ששילמת להחזר שקבלת מלאומית זהב הינו 1450 ₪.
ההחזר שתקבלי מסל ההיריון יהיה:  1,087.5 =  1450X75% 
סך ההחזר שתקבלי מלאומית:       1637.5 =  1087.5+550

ויישארו לך עוד 6912.5 ₪ לשימוש בהמשך ההיריון, אחרי הלידה או בהריונות הבאים. שווה ביותר, לא? 
ההחזר הינו 75% מהוצאה בפועל ועד לסכום מצטבר של 8,000 ₪. הזכאות הניתנת היא לכל תקופת החברות בשב"ן (זכאות כוללת לכל ההיריונות).

כל מה שאת צריכה לעשות על מנת לקבל את ההחזר שמגיע לך, הוא להגיש קבלה וחשבונית מס הרשומים על שמך, במרכז הרפואי בו את מטופלת. 
סל ההיריון מיועד ללקוחות לאומית זהב עם ותק של 6 חודשים לפחות, או ללקוחות חדשות שהיו חברות לשב"ן בקופת החולים הקודמת שלהן ומצטרפות ללאומית זהב. 
למידע אודות לאומית זהב בהריון, לחצי על הקישור.
לחצי על הקישור להצטרפות ללאומית ולמידע נוסף אודות סל ההריון של לאומית