לתיק הבריאות שלי

כל הכתבות בנושא רפואה משולבת

שלח לחבר

X
   
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

לדאוג היום לבריאות שלך מחר

רפואה משולבת, רפיאה משלימה, רפואה טבעית - מה זה אומר הלכה למעשה?

 לדאוג היום לבריאות שלך מחר
הלחצים והמתחים בהם אנו שרויים בעולם התובעני בו אנו חיים, מחלישים את המערכת החיסונית ומגדילים את הסיכון שלנו לחלות במחלות שונות. 

הרפואה הקונבנציונלית מתמודדת בהצלחה בריפוי מחלות אלו, אך יש מקרים שאינם מחייבים טיפול בתרופות כימיות. בעת האחרונה הכירה הרפואה המודרנית בחשיבותה של הרפואה המשולבת לשיפור אורח חייו של האם החי בסביבה שאינה טבעית לגופו ולנפשו. הרופאה המשולבת משלבת בין הטיפולים של הרפואה הקונבנציונלית לטיפולים המשלימים, מתוך כוונה להעניק לך את הכלים הנכונים לעצמאות ולאחריות על הבריאות, זאת על מנת לשדרג את איכות החיים ואת אורכם. 

הטיפולים המשלימים מבוססים על רזי הרפואה הסינית העתיקה, תחום רחב של פרקטיקות רפואיות בהן משתמשים צמחי מרפא, טיפול במגע, דיקור, תזונה ותרגול גופני. 

בלאומית שירותי בריאות אנו מציעים לכם טיפולים הומאופתיים, כירופרקטיקה, אוסטאופטיה, רפלקסולוגיה, שיאצו, פלנדקרייז, ביופידבק, פרחי באך, שיטת פאולה, טכניקת אלכסנדר, עיסויים בשמנים ארומטיים, נטורפתיה, טאי-צ'י, רפואה סינית, שיטת אלבאום, עיסוי לימפטי, טווינא, יוגה וסדנאות עיסוי תינוקות. 

בלאומית אנו מציעים לך מגוון טיפולים, בשעה ובמקום הנוחים לך 

ניתן להגיע למרפאות רפואה משולבת בפניה ישירה למטפל או בהמשך להפניית רופא מטפל או רופא ממיין. 
לפני הגיעך לטיפול יש להתקשר למוקד שירות לקוחות או לגשת לדלפק לאומית כל באחד מהמרכזים הרפואיים, להצטייד בהתחייבות למטפל הרצוי ולשלם את דמי ההשתתפות העצמית. במידה והמטפל עובד בתוך אחת ממרפאות לאומית שירותי בריאות יזמנו לך תור על פי בקשתך ונוחיותך.  במידה והמטפל עובד במרפאה פרטית, או ברצונך שיגיע לביתך או למקום עבודתך, לאחר קבלת ההתחייבות, עליך לתאם את התור ישירות מולו. 
עם הגיעך לטיפול הראשון, ימלא המטפל שאלון אבחון אותו יכניס לתיק הרפואי ויקבע על פיו את מספר הטיפולים הנחוץ תוך תיעוד מלא של מהלך הטיפולים. 
לקוחות לאומית כסף וזהב נהנים מהנחה גדולה ומשמעותית במחירי הטיפולים.