לתיק הבריאות שלי

להיות בריאים עם לאומית

שלח לחבר

X
   
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

מוקד לילה חכם לרפואה דחופה לגילי 18 ומעלה

מוקד לילה חכם לרפואה דחופה לגילי 18 ומעלה
לאומית, בשיתוף חברת דיאגנוסטיק רובוטיקס, משיקה עבורכם מערכת חכמה מבוססת בינה מלאכותית (AI) המסייעת לכם להפסיק להתלבט ולקבל את ההחלטה: האם לגשת למיון כעת או להמתין. 
המערכת מעבדת את המידע משאלון רפואי אותו אתם ממלאים, בשילוב מידע רלוונטי מהתיק הרפואי האישי שלכם, ומייצרת לרופא המלצה: האם להפנות אתם למיון, לשלוח אתכם למוקד חירום, להתחיל טיפול תרופתי או להמתין להמשך מעקב וטיפול אצל רופא המשפחה שלכם. 

השימוש בבינה מלאכותית נועד לאפשר ללקוחותינו את קבלת הטיפול הרפואי הטוב ביותר, המדויק ביותר והמותאם ביותר לצורכיהם הייחודיים. 
כדי לשמור על בטיחות הטיפול עבור לקוחותינו, שלבי ההטמעה הראשונים של המערכת ייערכו כניסוי קליני. המידע מהמערכת יועבר לרופאים מומחים שיבחנו את כל המידע וההמלצות, יצרו קשר עם הלקוח באמצעות שיחת וידאו ויתנו את המלצתם. 
קבלת שירות עם המערכת החכמה שמסייעת לקבל את ההחלטה
השירות ניתן בימים א'-ה', בין השעות 19:00-23:00.
  • מתקשרים למוקד שירות לקוחות, בטלפון 507*, ובוחרים באפשרות של "שיחת וידאו עם רופא מומחה, במסגרת שירות ניסויי למבוגרים מגיל 18" (1 בנתב).
  • שאלון רפואי למילוי על ידכם יישלח לאפליקציית לאומית שבמכשיר הנייד שלכם. 
  • השאלון הרפואי עם הפרטים המלאים בתוספת ניתוח המקרה באמצעות הבינה המלאכותית, מועברים לרופא/ה מומחה/ית. 
  • הרופא/ה יוצר/ת אתכם קשר בשיחת וידאו ויתנן ייעוץ לגבי פניה לחדר מיון, מוקד חירום, טיפול תרופתי או להמשיך טיפול אחר.
  • סיכום הביקור יהיה זמין משעות הבוקר באתר לאומית או באפליקציה, תחת "מסמכים רפואיים". הפניות ומרשמים יופיעו מיידית באפליקצית לאומית.
השירות מיועד לגברים ונשים מגיל 18, ואינו מיועד לילדים, לנשים בהריון, להתייעצות בנושאים כלליים או במקרי חירום. 
קבלת השירות מותנת בשימוש בטלפון נייד חכם וחיבור לאינטרנט. 
שימוש בבינה מלאכותית במערכת הבריאות 
בינה מלאכותית מבוססת על תהליכים של למידת עומק (Deep Learning) ואיסוף ועיבוד מידע בהיקף רחב, המבוצעים על ידי מחשבים. באמצעות הבינה המלאכותית מתאפשר זיהוי וניתוח של דפוסים ליצירת אלגוריתמים שיביאו לאבחון מהיר יותר ומדויק יותר של מגוון עצום של מחלות. אותם האלגוריתמים ממשיכים בתהליך למידה והתפתחות מתמדת, ובכך מגבירים עוד ועוד את דיוק האבחון. 
שימוש בטכנולוגיות הבינה המלאכותית מאפשרת לרופאים ראיה הוליסטית של בריאות החולה שמולם, תוך התייחסות לתסמינים, המחקרים בנושא, טיפולים אפשריים, מחלות עם ביטוי דומה, תופעות לוואי ועוד. ניהול המחלה מקבל ממד נוסף, רחב ומקיף, המתייחס לחולה, לצרכיו וליכולתו, הן מבחינה קלינית והן מבחינה אישית-רגשית.
אנו בלאומית מאמינים כי שימוש בטכנולוגיה הזו תאפשר קבלת החלטות רפואיות בצורה המדויקת והטובה ביותר בעבור כל אחד ואחת מלקוחותינו. בעתיד אנו צופים מיקסום של יכולות מערכות הבינה המלאכותית על מנת לבצע חיזוי של אבחנות וקביעת טיפולים, כחלק מתהליכי הרפואה המונעת הנהוגים בעולם.
לאומית מקפידה להיות בחוד החנית הטכנולוגית, וממשיכה בפיתוח טכנולוגיות רפואיות חדשניות אשר נועדו להעניק ללקוחות שלנו את הטיפול הרפואי הטוב ביותר, כי לנו זה אכפת.