לתיק הבריאות שלי

להיות בריאים עם לאומית

שלח לחבר

X
   
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

לאומית סיעוד - ביטוח סיעודי מבית מנורה מבטחים

לאומית סיעוד - ביטוח סיעודי מבית מנורה מבטחים
לאומית דואגת לבריאות שלכם ביומיום, ולבריאות שלכם בעתיד. 
רכיבת אופניים עם הילדים בפארק, טיפוס על סולם להחלפת נורה, ירידה במדרגות, כולן פעולות שגרתיות, יומיומיות. כאשר אנחנו חושבים על ביטוח סיעודי, אנחנו חושבים על משהו שיקרה, אולי, בעתיד הרחוק. אנחנו לא חושבים על אותן פעולות יומיומיות, שעלולות לשנות את חיינו בין רגע, ולהפוך אותנו לסיעודיים. 


אמנם מצבים סיעודיים שכיחים יותר בגילאים מבוגרים, אך עם זאת - כל אדם, בכל גיל ובכל שלב בחיים עלול להגיע למצב סיעודי. לכן ישנה חשיבות מרבית, בכל גיל, להיות מכוסים בביטוח סיעודי. 
מדוע צריך ביטוח סיעודי?
רכישה של ביטוח סיעודי מעניקה שקט נפשי, מענה להיבטים הכלכליים המורכבים הכרוכים בהפיכת אדם לסיעודי. התגמולים החודשיים ניתנים למשך תקופה של עד 60 חודשים, במטרה לסייע למבוטח שהפך לסיעודי ואינו מסוגל לתפקד באופן עצמאי בחיי היום יום. 
באיזה גיל כדאי להצטרף לביטוח הסיעודי?
לביטוח הסיעודי ניתן להצטרף בכל גיל, כאשר ילדים עד גיל 19 זכאים לביטוח סיעודי חינם. הצטרפות לתוכנית הביטוח הסיעודי בגיל צעיר, מאפשר קבלת תשלום גבוה יותר בזמן תביעה. כמו כן מאחר וההצטרפות כרוכה במילוי הצהרת בריאות מומלץ להצטרף בגיל צעיר כאשר רוב הסיכויים שהמצב הבריאותי תקין.
ביטוח סיעודי מבית מנורה מבטחים
לקוחות לאומית, מגיע לכם את הביטוח הסיעודי הטוב ביותר מבית מנורה מבטחים!
הביטוח הסיעודי של מנורה מבטחים מבטיח מעטפת שירות רחבה ואיכותית, הכוללת מנהל תיק לקוח אישי שהינו עובד סוציאלי עם התמחות וידע נרחבים בתחום הסיעוד, המעניק לכם ליווי והכוונה אישית., מוקד טלפוני בשפות שונות ומערכת ניהול תביעות דיגיטלית 
איך מצטרפים?
לפרטים לחצו כאן או חייגו  5565* 
נציגי המוקד ערוכים להעניק לכם מענה מיידי ומקצועי בכל הנוגע לביטוח הסיעודי של לאומית, הכיסויים בפוליסה, פירוט השירותים השונים, הצטרפות לפוליסה והגשת תביעה.