לתיק הבריאות שלי

להיות בריאים עם לאומית

שלח לחבר

X
   
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

לאומית סיעוד, הבטחון שלכם.

לאומית סיעוד, כי אף פעם לא מאוחר מידי להתחיל לדאוג לעתיד.

לאומית סיעוד, הבטחון שלכם.
אנחנו שומעים לא מעט על ביטוח סיעודי. פרסומות ברדיו, דיווחים על שינויים שנעשו בחוק, חברים מתחילים לדבר על הנושא, מקום העבודה מציע לנו לעשות וגם קופת החולים מבררת אם יש לנו, אם אנחנו רוצים ומזכירה לנו כמה זה חשוב. אנחנו מידי פעם אומרים לעצמנו ש"כן, כדאי לברר", "צריך לבדוק במה מדובר", אבל בסופו של דבר, היומיום שלנו כל כך עמוס שזה נדחק, ועוברת עוד שנה ועוד שנה מבלי שנבין במה מדובר, האם זה בכלל נחוץ ומתי צריך להצטרף. 
 אף אחד לא רוצה לחשוב על היום בו הוא יזדקק לעזרה, אך אנחנו בלאומית מאמינים שחשוב שיהיה בידכם את כל המידע על מנת שתוכלו לעשות את השיקולים הנכונים ביותר עבורכם ועבור בני משפחתכם. 
מהו ביטוח סיעודי?
ביטוח סיעוד הוא ביטוח המעניק תגמולים חודשיים למבוטח אשר הפך לסיעודי. המבוטחים משלמים פרמיה חודשית, ואם נוצר מצב בו המבוטח הופך לסיעודי, ואינו מתפקד באופן עצמאי בחיי היומיום (בהתאם להגדרות הפוליסה), הוא יהיה זכאי לקבלת תשלום חודשי .
מדוע צריך ביטוח סיעודי?
לשמחתנו, ישראל נמצאת בעליה מתמדת מבחינת תוחלת החיים. עם זאת, חשוב להבין שלעלייה בתוחלת החיים יש השלכות והיא גוררת עליה במספר המקרים הסיעודיים. הוצאות הטיפול באדם סיעודי הן גבוהות מאד, ויכולות להגיע לאלפי שקלים בכל חודש. לקושי הנפשי של ההתמודדות עם בן משפחה סיעודי, מתווסף גם עול כלכלי כבד אותו המשפחה צריכה לשאת. בנוסף, למרות שאנחנו לא אוהבים לחשוב על זה, חשוב להבין כי ישנם מקרים מצערים בהם אנשים צעירים זקוקים לטיפול סיעודי בעקבות תאונות או מחלות ואינם יכולים לטפל בעצמם. ביטוח סיעודי מאפשר לאדם לדאוג לעתידו, על מנת להבטיח איכות חיים. 
מי מוגדר כ"חולה סיעודי", אותו אדם הזכאי לתגמולי ביטוח, על פי הפוליסה?
על פי הפוליסה, חולה סיעודי הנו אדם אשר עקב מצב בריאות ותפקוד ירודים (כתוצאה ממחלה, תאונה או ליקוי בריאותי) אינו יכול לבצע בכוחות עצמו פעולות יומיומיות כגון לקום ולשכב, להתלבש ולהתפשט, לאכול ולשתות, להתרחץ, לשלוט על סוגרים או להתנייד באופן עצמאי, או אשר נמצא במצב של "תשישות נפש", הכוללת פגיעה הפעילות הקוגניטיבית, ירידה ביכולת האינטלקטואלית, חוסר התמצאות או פגיעה בזיכרון, וזקוק להשגחה במרבית שעות היממה, כפי שנקבע על ידי רופא מומחה בתחום. 
מאיזה גיל כדאי להצטרף לביטוח הסיעודי?
ברור לנו שעבור משפחות צעירות, אין מחשבה רחוקה יותר מהרגע בו תזדקקו לעזרה, וכל נושא הביטוח הסיעודי רחוק  שנות אור מהמקום שלכם כיום. אבל, לצערנו, אף אחד אינו יכול לנבא את העתיד. מקרי סיעוד יכולים להתרחש גם בגילאים צעירים עקב מחלות או תאונות, והעול הכלכלי עשוי להיות כבד מאד. מעבר כך, גובה תגמולי הביטוח מותנה בגיל ההצטרפות, והקבלה לביטוח הסיעודי מותנית במילוי הצהרת בריאות. לכן, כדאי ומומלץ להצטרף בגיל מוקדם כשהבריאות שלכם תקינה. חשוב שתדעו – ילדים עד גיל 19 מבוטחים בחינם!
איפה עושים ביטוח סיעודי?
החל מינואר 2018, כל הביטוחים הסיעודיים הקיבוציים, לדוגמת ביטוחים שנעשו דרך מקום העבודה או דרך ארגונים גדולים, מבוטלים, ואנשים שהיו מבוטחים דרכם צריכים למצוא פתרונות. שינוי זה בחוק לא חל על הביטוחים של קופות החולים  
אם בוטל הביטוח הסיעודי הקולקטיבי אליו הייתם שייכים, לנו בלאומית יש את הפתרון הטוב ביותר עבורכם:
לקוחות לאומית, שגילם מעל 60, אשר אינם מבוטחים עדיין בלאומית סיעוד, ואשר קבלו אישור על כך הביטוח הקבוצתי בו בוטחו הסתיים, יקבלו מחברת הביטוח בה היו מבוטים מכתב המהווה אישור שיאפשר להם להתקבל לביטוח הסיעוד הקבוצתי של לאומית ללא חיתום (הצהרת בריאות).
לקוחות לאומית מתחת לגיל 60 יוכלו להתקבל לביטוח הסיעודי של לאומית בכפוף לחיתום רפואי.
אנו ממליצים לבדוק אם אתם מבוטחים בלאומית סיעוד, ואם אינכם מבוטחים, אנו ממליצים להצטרף לביטוח. ילדים (עד גיל 19) – חינם. 
לאומית סיעוד, ביטוח סיעוד באמצעות כלל חברה לביטוח בע"מ, הנו ביטוח זול משמעותית ביחס לביטוחים הפרטיים, ויאפשר לכם להירגע ולדעת שדאגתם לעתידכם.
היכן אפשר לברר ולקבל מידע נוסף אודות הפוליסה?
קבלת מידע על תנאי הפוליסה, בירור תביעות והצטרפות לביטוח, ניתן לפנות למוקד לאומית סיעוד ב"כלל ביטוח".
לבירורים בנוגע לתשלום דמי הביטוח החודשיים (הפרמיות) עבור הביטוח הסיעודי,  ניתן לפנות למוקד שירות הלקוחות בלאומית.

טלפון מוקד לאומית סיעוד: 1-800-702702.
טלפון מוקד שירות לקוחות בלאומית : 1-700-507507 או 507*  מטלפון נייד. 

הצטרפו עוד היום לביטוח הסיעודי הקבוצתי ללקוחות לאומית באמצעות כלל חברה לביטוח בע"מ - כיסוי משתלם במחיר של קופת חולים. לחצו להצטרפות ולקבלת מידע נוסף אודות הביטוח הסיעודי הקבוצתי ללקוחות לאומית