לתיק הבריאות שלי

להיות בריאים עם לאומית

שלח לחבר

X
   
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

​לבחור את המנתח שאתה רוצה, בבית חולים פרטי, ובחינם!

​לבחור את המנתח שאתה רוצה, בבית חולים פרטי, ובחינם!
     ניתוח אמנם מלחיץ ומדאיג, אבל כאשר הוא מבוצע על ידי מנתח לבחירתכם, בתנאים אופטימליים ובחינם, מפלס הדאגה יורד מעט. עם לאומית תוכלו: 
  • לבחור את הרופא המנתח - אנחנו דואגים לכך שתוכלו להתנתח על ידי רופא לבחירתכם מתוך מגוון רפואי הקופה. רופא שאתם בוחרים, מרגישים נוח עימו, וסומכים עליו. 
  • לקיים את הניתוח בבית חולים פרטי – את הניתוח תוכלו לעשות באחד מבתי החולים הפרטיים שבהסדר, הנמצאים בפריסה ארצית: אסותא, עין טל, נארה (תל אביב), מ.ר.ב (בת ים), מעיין (חיפה), אלישע, עיניים או מרכז רפואי רמת אביב, בתנאים טובים ובסביבה נעימה ומפנקת. 
  • לבצע את הניתוח בחינם – רופא על פי בחירתכם, בבית חולים פרטי, ובחינם. ללא עלות. 
בלאומית ישנם כ-300 רופאים המנתחים, בינם רופאים אורתופדים, גינקולוגים, רופאי עיניים, רופאי אף, אוזן, גרון ועוד. לקוחות לאומית מגיעים לרופאים אלו לטיפול וייעוץ. ניתוחים שמבוצעים על ידי רופאים אלו, נעשים כחלק מהשירותים הרפואיים המוצעים למטופל בקופה, ובמסגרת סל הבריאות. המשמעות - הלקוח רשאי לבחור את הרופא, לעבור את הניתוח בבית חולים פרטי שבהסדר בחינם, ללא צורך בתשלום של השתתפות עצמית וללא צורך להיות מבוטח בביטוח המשלים. 
שירות זה מיועד לכל הלקוחות, ללא יוצא מן הכלל. כל מה שצריך לעשות זה לבחור את הרופא המנתח ולקבוע מועד לניתוח, בהתאם לזמינות הרופא ולתורים הפנויים. לאחר ביצוע הניתוח המשך המעקב אצל הרופא יעשה במרפאה במסגרת לאומית.
לחצו על הקישור למעבר לרשימת המתנחים במסלול הציבורי ובמסגרת השב"ן - לאומית כסף וזהב

ניתוח פרטי, עם רופא מומחה, בחינם. כי לנו זה אכפת.