מוקד שירות לקוחות 1-700-507-507
לתיק הבריאות שלי

להיות בריאים עם לאומית

שלח לחבר

X
   
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

האפליקציה החדשה של לאומית- נוחה, יעילה, חסכונית

האפליקציה החדשה של לאומית- נוחה, יעילה, חסכונית
האפליקציה החדשה של לאומית שירותי בריאות נועדה להקל לכם על החיים. עם עיצוב מחודש, וממשק נוח, פשוט ומזמין, תוכלו לנהל את הבריאות שלכם ושל בני משפחתכם מהטלפון הנייד, בכל מקום ובכל זמן.
את הכניסה הראשונית לאפליקציה יש לעשות בעזרת ססמה אותה מקבלים מנציגת קשרי לקוחות במרכזים הרפואיים. לאחר מכן הכניסה לאפליקציה היא עם טביעת אצבע או תבנית, ללא צורך בזכירת ססמה. 

          
ניהול הבריאות של כל בני המשפחה מהנייד
האפליקציה החדשה של לאומית נועדה להקל על החיים, לחסוך התרוצצויות והתעסקויות, ולהפוך את ההתמודדות עם בריאותם של בני המשפחה לזמינה ונוחה. באפליקציה של לאומית מאפיינים רבים לנוחותכם:
  • התכתבות עם רופא – דרך האפליקציה, לקוחות לאומית יכולים להתכתב עם רופא המשפחה או רופא הילדים, להתייעץ אודות טיפולים מומלצים, לקבל הסבר לגבי תוצאות של בדיקות, לחדש מרשמים ולבקש הפניות להמשך טיפול. 
  • מרשמים לתרופות – זקוקים למרשם חדש? בקליק אחד מגישים את הבקשה, ולאחר אישורה המרשם יופיע בטלפון הנייד. כל מה שנותר לעשות הוא לגשת לבית המרקחת ולרכוש את התרופה. 
  • זימון תורים – בעזרת האפליקציה של לאומית קל ומהיר לזמן תור לרופאים. נכנסים לאפליקציה ובלחיצה אחת בוחרים את היום והשעה הנוחים לכם. 
  • תוצאות בדיקות מעבדה – ההמתנה לתוצאות בדיקות מעבדה יכולה להיות מורטת עצבים. בעזרת האפליקציה של לאומית התוצאות מגיעות לסמרטפון ברגע שהן מתקבלות, ובכל מקום בו אתם נמצאים. 
  • המלצות רפואיות – אורח חיים בריא, הכולל בדיקות סקר, חיסונים וטיפול מניעתי הם חלק משמעותי משמירה על הבריאות הכללית. באפליקציה של לאומית תקבלו המלצות רפואיות לשמירה על הבריאות, בהתאם לגילכם ולצרכים האישיים שלכם. 
  • קבלת שירות ללא כרטיס מגנטי – שכחתם את הארנק בבית? לא נורא. בעזרת האפליקציה תוכלו לקבל שירות במרכז הרפואי, גם ללא הכרטיס המגנטי. 
  • הפקת טופס 17 – התרוצצות סביב טופס 17 היא נחלת העבר. כיום, פשוט מגישים בקשה דרך האפליקציה, ומקבלים חזרה את הטופס 17 למכשיר הטלפון ישירות.  
  • העתקי מסמכים רפואיים – לעיתים יש צורך בעותקים של מסמכים רפואיים. לחצו במקום המתאים באפליקציה והעותק ישלח אליכם לנייד. 
  • היסטוריה רפואית – בין אם בזמן ביקור אצל רופא חדש, בעת נסיעה לחו"ל או מכל סיבה אחרת, לעיתים אנו זקוקים להיסטוריה הרפואית המלאה שלנו. דרך האפליקציה של לאומית תוכלו לגשת ישירות לכל המידע אודות הבריאות שלכם, תרופות שאתם נוטלים, טיפולים שעברתם ועוד. 
באיזור האישי שלכם, בדף אחד מרוכז, תמצאו את כל הכל המאפיינים הקשורים ברופא משפחה/רופא ילדים האישי שלכם. זימון תורים, התכתבות עם הרופא, היסטורית ביקורים ותזכורת לתורים עתידיים, מרוכזים כולם במקום אחד, לנוחותכם. 
לאומית, כי לנו זה אכפת!