לתיק הבריאות שלי

להיות בריאים עם לאומית

שלח לחבר

X
   
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

הכי כדאי לבחור בלאומית

הכי כדאי לבחור בלאומיתהצטרפו עוד היום ללאומית ותוכלו ליהנות משירותי הבריאות הטובים ביותר, ועוד!
  • לאומית זהב - לקוחות לאומית חוסכים אלפי שקלים בשנה עם לאומית זהב, הביטוח המשלים המשתלם ביותר, המציע כיסויים בלעדיים במגוון תחומים וביניהם הריון ולידה, התפתחות הילד, התייעצות עם מומחים ועוד. 
  • דירוג שביעות רצון לקוחות -  במסגרת מהפכת השקיפות, רק בלאומית ניתן לראות את ציוני שביעות רצון הלקוחות מהרופאים, האחיות והשירות במרכזים הרפואיים. ציונים אלו מאפשרים ללקוחות לאומית (וגם ללקוחות מקופות אחרות) לעשות בחירה מושכלת וגם להבין שרבים חושבים כמותם – שהכי טוב בלאומית!
  • התכתבות עם רופא - דרך "תיק הבריאות שלי" בנייד ובמחשב תוכלו להתכתב עם רופא המשפחה או רופא הילדים, ולקבל הפניות, מרשמים, התייעצויות ומענה לשאלות שעולות. 
  • ייעוץ רפואי 24/7 - לאומית כאן בשבילכם עם מענה לכל שאלה רפואית שעולה, גם בשעות לא שגרתיות. 
  • מרפאות שיניים פרטיות במחירים משתלמים מיוחד - לאומית היא קופת החולים היחידה בישראל שמעניקה שירותים במרפאות שיניים פרטיות בלבד במחירים מסובסדים, ודואגת שלקוחותיה יקבלו שירותי רפואת שיניים פרטיים במחיר ציבורי. 
  • הריון ולידה - לקוחות לאומית המתכננים להרחיב את המשפחה נהנים מסל שירותים וטיפולים בהריון נרחבים ומשתלמים, עם החזרים על מגוון טיפולים ובדיקות ואפילו בדיקת מי שפיר ללא עלות, בכל גיל!
  • שירותי Online  מתקדמים -  שירותי הדיגיטל של לאומית הם מהמתקדמים ביותר. מטפסים ואישורים ועד מידע רפואי, תוצאות בדיקות והמלצות רפואיות, מחידוש מרשמים ועד העתקי מסמכים, כל מה שהלקוחות שלנו צריכים נמצא איתם, בכל זמן ובכל מקום, בקליק קטן אחד, ובעיקר – בלי לבזבז זמן, בלי ריצות ובלי בירוקרטיה. 
  • שירות אישית ומשפחתי - עם כמות רופאי המשפחה הגדולה ביותר ביחס למספר הלקוחות, בלאומית יש תחושה שמכירים אותך באמת ודואגים לך. 

לחצו על הקישור ומלאו פרטים. נציגנו ישמח לחזור אליכם בהקדם ולהסביר אודות מגוון הסיבות מדוע כדאי לכם להצטרף ללאומית שירותי בריאות. 
רוצים להצטרף ללאומית בקליק אחד? לחצו על הקישור הבא וקבלו הסבר אודות הצטרפות ללאומית שירותי בריאות דרך האתר של ביטוח לאומי