לתיק הבריאות שלי

להיות בריאים עם לאומית

שלח לחבר

X
   
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

ייעוץ רפואי 24/7

לכל שאלה רפואית שעולה בשעות לא שגרתיות, לאומית כאן בשבילכם.

ייעוץ רפואי 24/7חום לא תמיד עולה רק בשעות העבודה. כאבי בטן לאו דווקא מתחילים בהכרח ביום חול. הילד לא נופל בבלעדיות בבוקר, והגב לא נתפס בזמן שעות פתיחת המרכזים הרפואיים ותו לא. 
בשעות היום ההתנהלות פשוטה. אנחנו ניגשים למרכז הרפואי, פוגשים רופא או אחות ומקבלים מהם ייעוץ וטיפול באופן אישי. אבל מה עושים בשעות הערב, בסופי שבוע ובחגים כשהמרכזים הרפואיים סגורים? לאן פונים עם שאלות רפואיות שלא בשעות השגרתיות? 
שאלה רפואיות, התייעצות רפואית, בעיה רפואית - כולן מחייבות תשובה של גורם רפואי מוסמך. שאלות אלו  דורשות תשובה של אדם שלמד שנים רבות ועבר הכשרה ממושכת, על מנת שיוכל לתת מענה משכיל, מדויק ומקצועי לתהיות שלכם. 
מהיום בלאומית תוכל ליצור קשר עם גורם רפואי גם בשעות שאינן שעות פעילות המרכזים הרפואיים והמרפאות, ולקבל מענה לכל סוגיה רפואית שעולה. הרימו טלפון למוקד שירות לקוחות,1700-507507, ותבחרו באפשרות של קבלת ייעוץ רפואי בנתב השיחות. נציגנו ממתין לכם בצד השני של הקו וישמח לענות, לייעץ, להדריך ולכוון אתכם בכל בעיה שעולה. בכל שעה, מכל מקום. 
לאומית דיגיטלית בשבילכם, גם מהבית 
לאומית עומדת לרשותכם עם מגוון שירותים וכלים דיגיטליים על מנת שתוכלו לקבל את שירותי הבריאות שלכם מבלי להגיע למרכז הרפואי. 
לחצו על הקישור למידע נוסף אודות שירותי הרפואה מרחוק של לאומית.