לתיק הבריאות שלי

להיות בריאים עם לאומית

שלח לחבר

X
   
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

לאומית, רפואה מצוינת ועוד הרבה, הרבה יותר

לאומית, רפואה מצוינת ועוד הרבה, הרבה יותר
השירותים הרפואיים שאתם מקבלים בלאומית הם מהטובים והמתקדמים בעולם: רופאים מוכשרים, מעבדות משוכללות, טכנאים מקצועיים ואחיות משכילות. לכל בעיה, לכל חולי, אתם יודעים שהבריאות שלכם בידיים הטובות ביותר שיש. אבל לאומית היא עוד הרבה מעבר לכך. עם לאומית אתם מקבלים עוד הרבה מעבר לשירותי הרפואה. בלאומית אתם מקבלים דאגה אמיתית, יחס אישי והיכרות מעמיקה. עם לאומית אתם יודעים שרואים אתכם, ששומעים אתכם, ושמוכנים ללכת את הצעד הנוסף לקראתכם. בלאומית אנו שמים דגש על מצוינות בשירות, אנחנו דואגים ללקוחות שלנו, מטפלים בהם ותומכים בהם. בלאומית אנו מבינים שמעבר לרפואה יש גם צורך באנושיות. 
לקוחות לאומית משתפים
מהפכת השקיפות של לאומית מאפשרת לכם לראות מה הלקוחות של לאומית חושבים על השירות והטיפול שהם קבלו. מהפכת השקיפות בשירות מביאה את חוות דעתם של לקוחות לאומית, באופן ישיר אליכם. חוות הדעת ניתנת הן על ידי מדרג בו הלקוחות נותנים ציונים אודות שביעות רצונם הכללית מהביקור בסניף  וכן אודות שביעות רצונם מהרופאים, האחיות, נציגות קשרי הלקוחות ומבית המרקחת, והן על ידי עדויות וסיפורים אישיים של לקוחות לאומית שבחרו להיחשף ולשתף אתכם בסיפורים שלהם. 

לחצו כאן וצפו בסיפורה של רינת בן לולו, מרגעי החרדה והלחץ ועד הסוף המתוק, ומה לה יש לומר לצוות לאומית חצור הגלילית.


לחצו כאן וצפו בסיפורו של רם יוסף, ילד קטן שנלחם וניצח, ומה לו ולאימו יש לומר לצוות לאומית.  


לחצו כאן וצפו בסיפורן של טלי סליפקין ובתה חביבה, מהחששות והפחדים, ועד הסוף הטוב, ומה להן יש לומר לצוות לאומית בית שמש. 


לחצו כאן וצפו סיפורה של סימה בסון, לאורך שנות הטיפולים שעברה ועד ללידתה של בתה המקסימה גלי, ומה לה יש לומר לצוות לאומית רמת גן. לחצו כדי לראות מה הדרוג שקיבל סניף לאומית בעיר שלכם.