לתיק הבריאות שלי

להיות בריאים עם לאומית

שלח לחבר

X
   
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

מקצועיות, זמינות ויחס אישי - כל מה שאתם מחפשים ברופא משפחה

מקצועיות, זמינות ויחס אישי - כל מה שאתם מחפשים ברופא משפחה
הקרדיולוג יבדוק את הלב שלך. הנפרולוג את הכליות. רופא המשפחה? את מה הוא בודק? את המשפחה שלך? 
בשביל להבין איך הגוף שלך מתקתק חשוב להבין לעומק את כל היבטיו השונים. הפיזיים, הנפשיים, החברתיים והמשפחתיים יחדיו. הבנה שכזו מתאפשרת רק על ידי היכרות ארוכת שנים, היכרות עם בני המשפחה, מפגשים במצבי בריאות וחולי שונים ושיחות רבות בין הרופא לבין מטופליו. 
                     

ד"ר ולריה רודניצקי, רופאת משפחה של לאומית מאשדוד מסבירה: "הרופא המשפחה מלווה אותך לאורך חייך, במצבי בריאות ובמצבי חולי. הוא בהחלט מטפל במשפחה שלך - בך ובאישתך, לעיתים רבות בהורים שלכם, באחים שלכם ובילדים הבוגרים שלכם. הוא מכיר את המחלות המשפחתיות ואת הדינאמיקה בין הדמויות. ההיכרות עם ביניכם היא של שנים, ולא משנה אם מדובר על הבריאות הפיזית או הבריאות הנפשית - רופא המשפחה הוא האחראי. הוא שמקבל המלצות מומחים אך עם זאת יודע לעשות את ההתאמות על פי הצרכים של אותו אדם ושל משפחתו. מבדיקות ועד טיפולים, יש תקשורת מתמדת, ביקורים, טלפונים, מיילים בין הרופא לבין המטופל, והיכרות עמוקה ואמיתית בין הרופא למטופליו". 
                                                             
  • לרופא המשפחה היכרות עם ההיסטוריה הרפואית האישית והמשפחתית. 
  • רופא המשפחה מנהל את התיק הרפואי, ועוסק בגישור וקישור בין ההבטים הרפואיים השונים של המטופל ושל הגורמים המטפלים בו. 
  • רופא המשפחה הוא המאבחן הראשוני והמפנה לקבלת טיפול או לייעוץ בהתאם לצורך. 
  • רופא המשפחה עוקב אחרי הבריאות שלך לאורך שנים, כולל מעקב אחר המדדים שלך - משקל, גובה, לחץ דם, רמת סוכר בדם ועוד.  
  • רופא המשפחה מייעץ לקידום בריאות ורפואה מונעת. הוא מודע לאורח החיים שלך ומזהיר מתי יש לערוך שינויים על מנת לשפר את איכות החיים ואת הבריאות. הוא מעדכן לגבי חיסונים, לגבי בדיקות תקופתיות, לגבי מעקבים שיש לערוך. 
  • הנגישות שלך אל רופא המשפחה מאפשר גילוי של בעיות רפואיות בשלב מוקדם, וטיפול בהן. 
  • רופא המשפחה מכיר ומודע לגורמים הגופניים, הנפשיים והחברתיים המשפיעים על הבריאות שלך. 

המסקנה היא ברורה - רופא המשפחה הוא גורם חיוני בטיפול בבריאות שלכם. רופא המשפחה מטפל בך ובמשפחתך, לאורך כל הגילאים, המגדרים והמחלות. ההיכרות שלו איתך, בהקשר האישי והמשפחתי, היא המאפשרת לעסוק בקידום בריאותך, מניעת מחלות וגם, כמובן, טיפול מקיף בתסמיניך.
לנו בלאומית חשוב שתדעו - על פי דו"ח משרד הבריאות ליוני 2015 - בלאומית יש הכי הרבה רופאי משפחה ביחס למספר הלקוחות, דבר המאפשר זמינות גבוהה של רופאינו, היכרות עומק בינך לבין הרופא שלך, יחסי אישי ומסור וכמובן - קבלת הטיפול הכי טוב, המותאם לצרכים שלך ושל משפחתך. 

בזכות כל זאת ועוד – לאומית היא הזוכה במקום הראשון בתחרות השירות וחווית לקוח מטעם המרכז הישראלי לניהול, בקטגוריית השירות כשותף אסטרטגי.

להצטרפות ללאומית, לחצו כאן ונציגנו ישוב אליכם בהקדם. 
רוצים לדעת מהן שאר הסיבות שבזכותם השירות שלאומית מעניקה לכם זוכה בפרסים? לחצו כאן