לתיק הבריאות שלי

להיות בריאים עם לאומית

שלח לחבר

X
   
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

צריכים רופא מומחה? תעברו ללאומית!

צריכים רופא מומחה? תעברו ללאומית!
"שלום, אני רוצה לקבוע תור למומחה ריאות בבקשה", לצערנו משפט שלרובנו יצא לומר מספר פעמים. מומחה ריאות, לב, כליות. כל אחד והרופא המומחה לו הוא זקוק. ההפתעה הגדולה מתרחשת בכל פעם מחדש כאשר אנחנו נענים ב:"התור הפנוי הקרוב הוא לעוד ארבעה-ששה-שמונה חודשים". 
כאשר אתם צריכים רופא מומחה, אתם צריכים אותו בהקדם. אין לכם זמן לחכות חודשים ארוכים עד לתור הנכסף. ברור לכם שאותו המומחה, אותו רופא שלמד שנים רבות והתמקצע בתחום שלו, הוא שיכול לעזור לכם, והמכשול של מחסור בתורים פנויים גורם לתחושת ייאוש ותסכול בכל פעם מחדש. 
בלאומית זה אחרת! סקר שנערך על ידי חברת סאפיו מחקר ופיתוח, השווה בין חברי קופות החולים השונות שבקרו אצל רופא מומחה לפחות פעם אחת במשך חצי השנה האחרונה.  לקוחות הקופות נשאלו "כמה זמן עבר מרגע הזמנת התור ועד לביקור בפועל אצל הרופא המקצועי\מומחה של קופת החולים"? והתוצאות היו מובהקות. לקוחות לאומית ממתינים את פרק הזמן הקצר ביותר לתור הנכסף. מחקר נוסף שנערך על ידי משרד הבריאות הניב תוצאות דומות - עבור לקוחות לאומית שירותי בריאות, זמן ההמתנה עד לקבלת תור אצל רופא מומחה, ברוב המקרים, קצר מאשר בקופות אחרות.  

אחוז הממתינים פחות מחודשיים לקבלת תור אצל רופא מומחה, לפי קופת חולים
 


צריכים רופא מומחה? עוברים עכשיו ללאומית ונהנים מזמן המתנה קצר יותר לרופאים מומחים!
למידע נוסף, לחצו כאן