לתיק הבריאות שלי

להיות בריאים עם לאומית

שלח לחבר

X
   
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

דה מרקר בדק ומצא: משתלם להיות לקוח לאומית

דה מרקר בדק ומצא: משתלם להיות לקוח לאומית
עיתון דה מרקר השווה בין קופות החולים בסדרת כתבות. המסקנות בהחלט מעלות חיוך על פניהם של לקוחות לאומית. בתחום ההיריון לקוחות לאומית משלמים פחות, ומקבלים יותר.  

הריון עם לאומית משתלם יותר 

אישה בישראל נכנסת להריון בממוצע שלוש פעמים במהלך חייה. במהלך תקופת ההריון האישה עוברת סדרה מקיפה של בדיקות רפואיות אשר נועדו לשמור על בריאותה ועל בריאות העובר במהלך ההריון, ובינן בדיקות גנטיות, שקיפות עורפית, סקירת מערכות מוקדמת, סקירת מערכות מאוחרת, בדיקת סיסי שליה, בדיקות מי שפיר ועוד.
עיתון דה מרקר בדק באיזה קופה הכי משתלם להיות בהיריון, ומצא:
 

כשבוחנים את הרבדים הפופולאריים ביותר בקופות החולים, שבהם מבוטחים מרבית הלקוחות, לאומית בולטת בכל הסעיפים: סקירת מערכות, מי שפיר ושקיפות עורפית – הן בהשתתפות והן בהחזרים.

 
  • לאומית הינה הקופה היחידה המשתתפת במימון בדיקת שקיפות עורפית. עפ"י דה מרקר: "למעט לאומית, אף אחת מהקופות אינה משתתפת במימון בדיקה זו".
  • לאומית היא בין הקופות הבודדות שמשתתפת בהחזרים עבור סקירת מערכות מוקדמת וסקירת מערכות מאוחרת, וההחזרים הניתנים עבור סקירות אילו הם הגבוהים ביותר מבין קופות החולים. עפ"י דה מרקר: "החזרים של לאומית הם הגבוהים ביותר לסקירות אלה"
  • רק לאומית מעניקה בדיקת מי שפיר חינם לכל לקוחותיה, בכל גיל. במצב בו הבדיקה נעשית באופן פרטי, שיעור ההשתתפות של לאומית הוא הגבוה ביותר מבין כל קופות החולים. על פי דה מרקר: "לגבי בדיקה שנערכת במכון שבהסדר, לאומית מעניקה את הבדיקה בחינם ונותנת את ההטבה לכל המבוטחות (יתר הקופות מאפשרות בדיקה בהשתתפות עצמית של 570-625 ₪)"

לאומית התברגה כאופציה המועדפת מבין הרבדים הפופולאריים בקופות.  

לקריאת ההשוואה המלאה שנערכה על ידי עיתון דה מרקר, לחצו כאן  

לחצו כאן לקבלת מידע אודות לאומית כסף וזהב. 

לאומית, כי לנו זה אכפת!