לתיק הבריאות שלי

חידושים בלאומית כסף וזהב

לשתף עם חבר/ה

X
   
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

לומר שלום למשקפיים עם לאומית זהב - ניתוח לייזר לתיקון קוצר ראיה בלאומית

לומר שלום למשקפיים עם לאומית זהב - ניתוח לייזר לתיקון קוצר ראיה בלאומית
מהו ניתוח להסרת משקפיים?
ניתוח לתיקון ראיה בלייזר נועד לפתור בעיות ראיה, כגון קוצר ראיה – myopia,  רוחק ראיה - hypermetropia or   hyperopia או אסטיגמטיזם - צילינדר, ולאפשר הסרה של משקפים או עדשות מגע. במהלך הניתוח מבצעים שיוף של הקרנית באמצעות לייזר ומשנים את כוח השבירה שלה. ניתוחי לייזר לתיקון ראיה נחשבים לניתוחים שכיחים, עם אחוזי הצלחה מאד גבוהים.  
ישנם 3 סוגים של ניתוח לייזר לתיקון ראיה, כאשר הבחירה בין הסוגים השונים נעשית לאחר בדיקת התאמה במרפאה המטפלת. ניתוח PRK הכולל שיוף סטנדרטי, בו הלייזר מלטש את הקרנית ואין חיתוך של הקרנית, ניתוח לאסיק, בו יש חיתוך מכני של הקרנית וניתוח אינטרלאסיק ובו חיתוך של הקרנית באמצעות הלייזר. 
שיוף הקרנית נעשה בהנחיית מחשב בהתאם לתוצאות מיפוי אופטי מדויק ואובייקטיבי של מבנה העין. כל ניתוחי הלייזר לתיקון ראיה בלאומית מבוצעים בתוספת טכנולוגיית Wave Front לקבלת המיפוי המדויק ביותר, ועל מנת להבטיח את התוצאות הטובות ביותר, בהתאם לנתוני העין. 
שיוף הקרנית משנה את המיקוד של קרני האור בעין, לראיה חדה וברורה. 
משך הניתוח הוא דקות בודדות בכל עין. תופעות הלוואי הן בדרך כלל קלות, עם כאבים, ראיה מטושטשת, גירוי בעיניים או רגישות לאור בימים הראשונים לאחר הניתוח. 
לקראת הניתוח 
לפני הניתוח יש צורך בבדיקת התאמה, על מנת לבדוק את בריאות העיניים, לוודא כי ניתוח הלייזר אכן מתאים לצרכים ולנתונים האינדיבידואליים ולהתאמת סוג הניתוח המומלץ.  
ספקים והשתתפות עצמית ללקוחות לאומית זהב
לאומית מציעה למבוטחי לאומית זהב מבחר גדול של ספקים בפריסה ארצית נרחבת, וגישה למנתחים הטובים בארץ, וכל זה במחירים אטרקטיביים.  
הספקים עמם אנחנו עובדים הם קר שירותי רפואה בע"מ, אסותא ראשון בע"מ, עין טל הדסה בע"מ, עיניים – המרכז הרפואי להסרת משקפים ושבע עיניים בנגב. 
עלות ניתוח להסרת משקפיים ב- 2 עיניים החל מ- 3411 ₪. 
לחצו על הקישור למידע נוסף אודות ניתוח לייזר להסרת משקפיים 

כל מה שנותר הוא לבחור את המכון המטפל ולקבוע תור לבדיקת התאמה, 
בהצלחה!