לתיק הבריאות שלי

חידושים בלאומית כסף וזהב

לשתף עם חבר/ה

X
   
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

הטבת קיץ מיוחדת ללקוחות לאומית זהב! ציפוי מראה לעדשות שמש ב- 10 ₪ בלבד

הטבת קיץ מיוחדת ללקוחות לאומית זהב! ציפוי מראה לעדשות שמש ב- 10 ₪ בלבד
למרות הלוק, למרות הסטייל, בקיץ הישראלי משקפי שמש הם לא רק עוד אביזר אופנה. 
העיניים שלנו רגישות, וחשיפה ממושכת לשמש עלולה לגרום לפגיעה מהותית בבריאות העיניים ובראיה. הקרניים האולטרה סגולות, אותן קרני UV שגורמות לקמטים ונקודות חן ושמגבירות את הסיכון שלנו לחלות בסרטן העור,  פוגעות בעפעפיים, בעדשות, בקרנית וברשתית העין. 

הדרך היעילה ביותר למנוע את נזקי השמש היא על ידי הרכבה של משקפי שמש עם עדשות איכותיות, המגנות וחוסמות את הקרינה. מילת המפתח היא "איכות", וישנה משמעות גדולה לעדשות איכותיות.
חשוב להתייחס לנקודות הבאות כשאתם באים לרכוש עדשות למשקפי שמש: 
  • סינון מלא של כל קרני ה UV המזיקות, עם הגנה של 100% מפניהן. 
  • עדשות מקוטבות המפחיתות ביעילות את הסנוור הנגרם מאור השמש.
  • מראה אופנתי שנכון ומתאים לכם, אחרת, בואו נודה על האמת – כנראה שלא תרכיבו את המשקפיים לעולם. 

אתם מוזמנים לגשת לחנויות של לאומית אופטיקה, לרכוש משקפי ראיה במחירים המוזלים ללקוחות לאומית כסף וזהב*. את משקפי הראיה ניתן להפוך למשקפי שמש אופנתיים עם עדשות במגוון רחב של צבעים. 
הבנתם נכון, למחיר המוזל של העדשות שרכשתם דרך לאומית כסף וזהב ניתן להוסיף 10 ₪, ולקבל ציפוי מראה למשקפי שמש שמתאים לכל אורח חיים!
עלות הרכישה נגבית רק על ידי לאומית, ללא תשלום כלשהו בחנות ההסכם. 

עדשות השמש האופטיות של Shamir

עדשות השמש של שמיר מעניקות הגנה עוצמתית  מפני קרני ה UV, שומרות על ראיה ברורה בשמש ועמידות לאורך זמן. ציפויי המראה של שמיר (Shamir Mirrors) מוצעים במגוון רחב של צבעים עזים, ובהם כסף, זהב, ירוק, כחול, אדום וכתום. הודות לשכבה החיצונית, הכוללת תכונות הידרופוביות ואוליאופוביות העדשות בעלות ציפוי Shamir Mirrors דוחות מים ושומן, ובכך מפחיתות את סימני טביעת אצבע ומים. העדשות קלות לניקוי ומתאימות במיוחד כמשקפי ספורט ואופנה. 
העדשות המקוטבות של שמיר (Shamir Polarized) בעלות ציפוי מיוחד המפחית ביעילות את הסינוור שגורם אור השמש. הן מעניקות ראיה ברורה תוך שיפור הניגודיות ומניעת עיוות הצבעים הטבעיים. בנוסף, העדשות מגנות מפני קרינת UV. העדשות הן בחירה אידאלית עבור מרכיבי המשקפיים (ועבור אנשים שמחפשים משקפי שמש עם עדשות איכותיות) והן מציעות יתרונות בטיחותיים וביצועיים לנהגים, לחובבי ספורט ולפעילויות באוויר הפתוח. 
תהליך רכישת מוצרי אופטיקה ללקוחות לאומית בחנויות הרשת 
התהליך מאד פשוט. מתאמים תור בחנות "לאומית אופטיקה" הקרובה לביתכם, מגיעים לחנות, קונים והחיוב הכספי באמצעות הוראת הקבע של לאומית כסף וזהב, ללא צורך בתשלום בחנות, רק חותמים – והולכים. כשהמשקפיים מוכנים, מגיעים ואוספים אותם. ללא צורך בהפניה, טופס התחייבות (טופס 17) והכל בנוחות וביעילות!
קיץ אופנתי ובטוח עם לאומית אופטיקה. 

*תוקף ההטבה בין ה 15.7.21-15.9.21