לתיק הבריאות שלי

גיל הגן

שלח לחבר

X
   
CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

משקפים לילדים, רק עם לאומית!

חוששים שהילד לא רואה טוב? הבת צריכה בדיקת ראיה לפני כיתה א'? המתבגרים שלכם על סף לימוד נהיגה? רוצים לוודא שהשירות שאתם מקבלים אמין, איכותי ובמחיר טוב? ריכזנו עבורכם 9 סיבות מעולות, מדוע כדאי לכם לפנות ללאומית אופטיקה.

משקפים לילדים, רק עם לאומית!
כשאנחנו באים לקנות בגד אנחנו מתלבטים לגביו. אנחנו בודקים את איכות הבד, תוהים לגבי ההתאמה הספציפית למבנה גוף, חושבים אם הבגד יפה בעינינו ומחפשים את החנות עם המוצרים האיכותיים ביותר, במחירים הטובים ביותר. כשאנחנו עוסקים בענייני בריאות, על אחת כמה וכמה אנחנו חייבים לחקור, לבדוק, להשוות ולהתאים. משקפים שאינם איכותיים או מתאימים יכולים לגרום לפגיעה בבריאות הילד, ומשקפים יקרים מידי פוגעים בכל המשפחה.

אספנו עבורכם 9 סיבות מהותיות, שיגרמו לכם להקפיד על רכישת המשקפים של ילדיכם רק בחנויות לאומית אופטיקה. 
הסיבה הראשונה - בלאומית אופטיקה מקפידים על איכות 
לאומית שירות בריאות הנה הקופה היחידה המספקת לילדים עדשות 1.56 עם אנטי רפלקס כסטנדרט. ציפוי אנטי רפקלס מאפשר ראיה צלולה יותר ומונע השתקפויות אור ממנורות, פנסים, זכוכית וקרני שמש. בנוסף, עדשות עם ציפוי אנטי רפלקס משפרות את ראיית הלילה. זאת, כמובן, בניגוד לעדשה הרגילה, הסטנדרטית והזולה משמעותית, המסופקת על ידי קופות חולים אחרות.
הסיבה השנייה - בלאומית אופטיקה הולכים גם לקראת הילדים עם המספרים הגבוהים  
קוצר ראיה משמעו קושי לראות חפצים מרוחקים. ככל שקוצר הראיה חמור יותר מספר העדשה שהילד זקוק לה תהיה גדולה יותר. ילדים הסובלים מקוצר ראיה רואים חפצים מרוחקים בצורה מטושטשת, פוזלים ומצמצמים את העיניים על מנת למקד את הראיה, ולעיתים רבות יסבלו מכאבי ראש בעקבות המאמץ על העיניים. מרבית קופות החולים מספקות עדשות עד המספר 6-. בלאומית חשוב לנו שגם ילדים עם מספרים גבוהים יוכלו לקבל עדשות איכותיות במחיר סביר ולכן לאומית מספקת עדשות עד המספר 8-, ובכך חוסכת מאות שקלים להורים לילדים עם מספרים גבוהים. 
הסיבה השלישית - בלאומית אופטיקה נותנים פתרונות לבעיות ראיה במחיר שפוי
צילינדר (אסטיגמציה) הוא ליקוי הנובע מהתקמרות בלתי שווה של הקרנית או העדשה בעין, הגורמת לקבלת מוקד המורכב משתי נקודות שונות ומשני מיקומים שונים בעין. צילינדר יכול לגרום לטשטוש ראיה ולכאבי ראש. רק לאומית אופטיקה נותנת פתרון לילדים עם צילינדרים גבוהים. ילדי לאומית עם צילינדרים בין 2 ל- 4 זכאים גם הם למשקפים איכותיים, המתאימים לצרכים שלהם, בהשתתפות עצמית של 99 ש"ח בלבד, וזאת לעומת המחיר המלא שמגיע למאות שקלים. 
ולא מדובר רק על צילינדרים. כל מי שזקוק לעדשות יצור לצורך תיקון ראיה, יודע עד כמה העלויות יכולות להיות גבוהות. בלאומית אנו מקפידים על העדשות האיכותיות ביותר, במחירים מיוחדים, ללא תחרות. 
הסיבה הרביעית -  בלאומית אופטיקה דואגים לפקח על המוצרים 
רק בלאומית כל סוגי העדשות בחנויות בכל הארץ נמצאות תחת פיקוח. העדשות מסופקות על ידי  חברת שמיר, מובילה עולמית בפיתוח מוצרים חדשניים ופתרונות אופטיים, מחברות העדשות הטובות בעולם. 
הסיבה החמישית - גם ילדים לאומית כסף וגם ילדים לאומית זהב זכאים להטבות 
רק בלאומית, ילדים מכל רובדי הביטוח המשלים זכאים להטבה ברכישת משקפים. גם ילדי לאומית כסף וגם ילדי לאומית זהב יוכלו לקבל משקפים איכותיים במחיר אטרקטיבי במיוחד. לחצו על הקישור למידע נוסף אודות לאומית אופטיקה, והזכאויות שלכם.
הסיבה השישית - בלאומית אופטיקה קיים מבחר רחב במיוחד 
בלאומית אופטיקה אנו מאפשרים לילדים ולהוריהם לבחור ולשדרג את העדשות והמסגרות מכל מוצרי החנות, ולנצל את ההטבה על מאות דגמים של משקפים ועדשות. בלאומית אופטיקה קיימים מגוון מוצרים ייחודיים לילדים ולהוריהם, במחירים מיוחדים. 
 
הסיבה השביעית -  בלאומית מבינים שלעיתים הילדים רוצים עדשות מגע 
רק בלאומית בדיקות התאמה לעדשות מגע בסכום סמלי, מעל 50% הנחה מהמקובל בשוק. בנוסף, חברת אלקון, המובילה את בריאות העין בעולם, ייצרה באופן בלעדי עבור לאומית את המותג הפרטי עדשות המגע "סירין", עדשות מגע יומיות או חודשיות המעניקות לחות ונוחות לעיניים במחירים הנמוכים ביותר. השירות ניתן לכל הגילאים וללא התניית כמות או תדירות רכישה.
הסיבה השמינית - בלאומית חשוב לנו שגם למתבגרים שלכם יהיה זול ונוח 
הילדים גדלו והם הגיעו לגיל שהם יכולים להתחיל לנהוג. רק בלאומית בדיקת ראיה לרישיון נהיגה בסכום סמלי של 20 שקלים לבד. כל מה שנותר זה שינהגו בבטחה ובזהירות משנה וישובו הביתה בשלום!
הסיבה התשיעית - בלאומית חשוב לנו שיהיה לכם נוח להגיע אלינו
פיזור של מעל 70 חנויות בפריסה ארצית מאפשר לנו להקפיד על זמני תורים קצרים לבדיקות ראיה על ידי אופטומטריסטים, ולהעניק לכם ולילדיכם את השירות המהיר ביותר, בזמן הקצר ביותר ובמחירים משתלמים במיוחד. לחצו על הקישור לחיפוש החנות של לאומית אופטיקה הקרובה לביתכם!
לנו זה אכפת, ולכן אנו בלאומית דואגים לאחריות נרחבת ולטיפול בילדים ובכם, עד שאנו מוציאים את הפתרון הנכון ביותר, לשביעות רצונכם.